Majonez wegański Lovege od Sante

majonez wegańskiMajonez wegański to idealna propozycja do osób na diecie wegańskiej. Weganizm, wegetarianizm czy fleksitarianizm to już nie tylko chwilowy trend czy moda. Coraz więcej osób ogranicza lub wyklucza z diety mięso oraz składniki pochodzenia zwierzęcego. Firma Sante uruchomiła linię Lovege, czyli roślinne produkty o prostych składach. Jedną z propozycji w linii Lovege jest Majonez wegański, wytwarzany na bazie pestek słonecznika.

Dla wielu osób, które podejmują decyzję o zmianie diety na wegańską, wegetariańską, czy też odżywianiu się zgodnie z fleksitarianizmem, sporym wyzwaniem okazuje się znalezienie zamienników lubianych produktów ze składnikami pochodzenia zwierzęcego. Zwłaszcza, gdy chodzi o produkty często stosowane w wielu daniach – zarówno tych codziennych, jak i przygotowywanych na specjalne okazje. Takim produktem jest majonez – jeden z najbardziej popularnych dodatków do sałatek, kanapek i innych przekąsek.

Majonez wegański

To idealna propozycja dla osób rezygnujących z produktów pochodzenia zwierzęcego bądź ograniczających je – ale też dla wszystkich, którzy chcą, by ich dieta była bardziej różnorodna. Mogą po niego sięgać osoby, które mają alergię na jajka bądź gluten, a nie chcą rezygnować z tego aksamitnego i smakowitego dodatku. Majonez wegański Lovege to produkt w 100% roślinny i bezglutenowy. Ten unikatowy produkt powstaje z pestek słonecznika. Wyróżnia go znakomity smak i lekka, kremowa konsystencja, a dodatkowo – pomoże wzbogacić dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Majonez wegański Lovege to doskonała alternatywa dla tradycyjnego majonezu. Będzie doskonałym dodatkiem do zdrowej sałatki jarzynowej czy dressingu do warzyw. Wzbogaci smak kanapek i wszelkich przekąsek.

Cena: ok. 6 zł (250 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany