Napoje roślinne Sante Organic

napoje roślinneNapoje roślinne Sante Organic wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale też krótka lista składników i certyfikat BIO, który daje gwarancję, iż napoje powstały zgodnie z europejskimi regułami rolnictwa ekologicznego. Napoje Sante Organic to produkty w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych dodatków.

Są znakomite do spożycia „solo”, jako dodatek do kawy, płatków, musli i granoli, ale stwarzają też wiele różnorodnych możliwości kulinarnego wykorzystania.

Dbałość o właściwe żywienie to nie tylko unikanie wysoko przetworzonej żywności czy staranie o odpowiednie zróżnicowanie codziennego jadłospisu. Dla świadomych konsumentów istotna jest jakość produktu, krótka lista składników, a także ich ekologiczne pochodzenie. Do najprężniej rozwijających się trendów żywieniowych należy też bez wątpienia fleksitarianizm, którego istotą jest ograniczanie mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego oraz wzbogacanie codziennego jadłospisu o warzywa, owoce i inne produkty roślinne.

Napoje roślinne nie tylko dla wegan

To idealna propozycja dla wegan, wegetarian, fleksitarian i wszystkich, którym zależy na zbilansowanej, urozmaiconej i pełnowartościowej codziennej diecie. Napoje z tej linii to produkty BIO, z europejskim logo produkcji ekologicznej – czyli tzw. „Euro-liściem”. Ten znak jest potwierdzeniem, że produkty spełniają restrykcyjne normy i powstają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Napoje Sante Organic wyróżnia tzw. „czysta etykieta” – bez substancji dodatkowych, konserwantów, barwników. Powstają bez dodatku cukrów (zawierają tylko naturalnie występujące cukry). Naturalnie nie zawierają laktozy, będą więc doskonałym wyborem dla osób z nietolerancją laktozy. Wyróżnia je niska zawartość tłuszczów nasyconych i niska zawartość soli.

Napoje roślinne – różne smaki

Linia Sante Organic to sześć rodzajów napojów:

  • Napój Owsiano-Migdałowy – z ekologicznego owsa i ekologicznych migdałów
  • Napój Owsiany – z ekologicznego owsa
  • Napój Ryżowy z Quinoa – z ekologicznego ryżu brązowego i ekologicznej komosy ryżowej
  • Napój Sojowy z Wapniem – z ekologicznej soi i wzbogacony w wapń. Jest naturalnym źródłem wysokiej jakości białka.
  • Napój Ryżowy – z ekologicznego ryżu
  • Napój Migdałowy – z ekologicznych migdałów

Napoje roślinne Sante Organic to doskonały pomysł na urozmaicenie codziennej diety dla całej rodziny. Można je pić bez dodatków, przygotowywać na ich bazie koktajle, jeść je z płatkami, granolą czy musli. Doskonale sprawdzą się jako składnik wielu dań, tradycyjnie przygotowanych z dodatkiem mleka. Można ich używać do przyrządzenia naleśników, zup, gofrów, ciast, potraw typu curry. Będą też idealnym dodatkiem do ulubionej kawy.

Ceny: 7,6-10,5 zł/1 litr

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany