Wafle ryżowe z warzywami „Fit Vege” SONKO

Wafle ryżowe z warzywamiFirma SONKO wprowadza jedyne w swoim rodzaju wafle ryżowe z warzywami „Fit Vege”. Wafle to doskonała propozycja na wiosnę. Lekkie, bo tylko 25 kalorii w waflach ryżowych Fit Vege z czerwoną soczewicą i suszonym pomidorem i 26 kalorii w waflach ryżowych Fit Vege z zielonym groszkiem i jarmużem.

Wafle ryżowe z warzywami – dwa smaki

Nowe wafle firmy SONKO to propozycja dla osób szukających zdrowych i lekkich produktów o niebanalnym smaku, przy tym bogatych w wartościowe składniki odżywcze. Delikatne, chrupiące wafle powstały z połączenia warzyw i ziaren ryżu. Dostępne są dwa warianty wafli: z czerwoną soczewicą i suszonym pomidorem z zielonym groszkiem i jarmużem. Pomidor jest źródłem likopenu, a soczewica – białka. Z kolei jarmuż i zielony groszek to naturalne skarbnice witamin, wapnia i magnezu.

Głównym składnikiem obu produktów jest ryż brązowy, który zawiera węglowodany złożone i jest bogaty w błonnik pokarmowy. Jako że ryż brązowy nie zawiera glutenu, wafle są świetną alternatywą dla osób będących na diecie bezglutenowej. Nowa propozycja od SONKO z pewnością rozszerzy asortyment produktów również dla zwolenników diety wegańskiej.

Wafle ryżowe z warzywami SONKO idealnie sprawdzą się jako przekąska między posiłkami, a także baza do tworzenia kanapek na słono i na słodko. Jeden wafel „Fit Vege” z czerwoną soczewicą i suszonym pomidorem ma jedynie 25 kalorii, a z zielonym groszkiem i jarmużem 26 kalorii, co łatwo pozwala kontrolować ich spożycie.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany