Odkryj nową odsłonę Serków Wiejskich z Piątnicy

piatnicaW styczniu, w ramach postanowień noworocznych, wielu z nas szczególną uwagę zwraca na codzienną dietę, przyglądając się spożywanym posiłkom i poszukując propozycji lekkich, pożywnych produktów. Dobre nawyki żywieniowe wspiera Piątnica, która prezentuje nową odsłonę Serków Wiejskich.

Dla tych, którzy skupiają się na zdrowym odżywianiu i stawiają na aktywność fizyczną, mamy dobrą wiadomość. Serek Wiejski wysokobiałkowy z Piątnicy zawiera teraz 30 g białka i jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby osób, które mają zwiększone zapotrzebowanie na białko. Poszukiwaczom wyjątkowych smaków, którzy zjedliby coś pysznego, polecamy Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica. Teraz dostępne są one w opakowaniach z nową, jeszcze bardziej apetyczną grafiką, która wyraźniej obrazuje, że są to produkty o czystym, prostym składzie oraz podkreśla ich wyjątkowy smak.

Serek Wiejski wysokobiałkowy – nie tylko dla sportowców!

Serek Wiejski wysokobiałkowy OSM Piątnica to produkt funkcjonalny, który obok wyśmienitego smaku zapewnia dużą porcję białka – teraz jest to aż 30 g! Jest on doskonałą i pożywną przekąską, która idealnie odpowiada na potrzeby osób aktywnych. Dodaje siły i energii, a dodatkowo znakomicie sprawdza się przed i po aktywności fizycznej, pozwalając optymalnie wykorzystać benefity oferowane przez białko: budowę i regenerację mięśni.

Serki Wiejskie z owocami – nowe opakowania, niezmiennie pyszny smak

Serki Wiejskie z dodatkiem owoców to wspaniała propozycja smacznej przekąski w ciągu zabieganego dnia. Wygodne, dwudzielne opakowanie zawiera delikatne ziarenka śmietankowego Serka Wiejskiego oraz soczyste owoce, które łatwo można ze sobą połączyć. Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica idealnie sprawdzają się jako pożywne śniadanie, pyszny deser czy szybka przekąska między posiłkami. Nowe opakowania serków z atrakcyjną szatą graficzną znakomicie odzwierciedlają ich główne atrybuty: naturalny skład oraz smakowitość. Dostępne są w pięciu różnych wersjach: z brzoskwinią, ananasem, jagodami, truskawkami oraz malinami z żurawiną.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany