Wielkanoc z Piątnicą!

piątnicaWielkanoc to okazja do przygotowania wyśmienitych dań i ciast, które spożywamy w rodzinnym gronie. Sekretem udanych wypieków i potraw są najwyższej jakości składniki, dlatego warto postawić na sprawdzone produkty, które gwarantują doskonały smak świątecznych dań.

Słodkie święta!

Do przygotowania wielkanocnego sernika najlepiej użyć najwyższej jakości Twarogu Sernikowego z Piątnicy, który łączy idealnie dobrane proporcje serka śmietankowego i twarogu. Dzięki temu Twaróg Sernikowy mielony z Piątnicy ma odpowiednią zawartość tłuszczu oraz wspaniały smak. Jest całkowicie naturalny, nie zawiera konserwantów, barwników ani aromatów.

Mascarpone z Piątnicy to wyjątkowy rodzaj sera charakteryzujący się gładką konsystencją oraz śmietankowym smakiem. Doskonale sprawdzi się do przygotowania wielkanocnego mazurka! Delikatne i kremowe śmietany są idealnym dodatkiem do ciast oraz świątecznych potraw. Śmietanki 30% i 36% OSM Piątnica niezwykle szybko się ubijają, tworząc wyjątkowo puszystą bazę do kremów czy mas. Natomiast najpopularniejsza na polskim rynku Śmietana 18% marki Piątnica doskonale sprawdzi się jako dodatek do wielkanocnych sałatek.

Wielkanocna lista zakupów:

  • Twaróg Sernikowy mielony OSM Piątnica – to doskonały produkt łączący idealnie dobrane proporcje serka śmietankowego i twarogu, które zapewniają odpowiednią zawartość tłuszczu (sernik nie wymaga dodatku masła) oraz wspaniały smak. Idealna konsystencja twarogu sprawia, że sernik na jego bazie zawsze się udaje! Twaróg Sernikowy mielony z Piątnicy jest całkowicie naturalny, nie zawiera konserwantów i sztucznych aromatów. Dostępny w opakowaniu 1 kg, idealnym do przygotowania rodzinnej porcji ciasta.
  • Ser Mascarpone z Piątnicy – to wyjątkowy rodzaj sera produkowany z najwyższej jakości pasteryzowanej śmietanki. Cechuje go gładka, aksamitna konsystencja i śmietankowy smak. Stanowi doskonałe połączenie najlepszych cech sera, masła i śmietany. Dodając go do twarogu, uzyskasz wyjątkowo kremowy sernik o delikatnym smaku! Mascarpone z Piątnicy świetnie wzbogaca także smak sosów do makaronu, dań mięsnych lub warzywnych.
  • Śmietana 18% marki Piątnica – ceniona od wielu lat za wyjątkoe walory smakowe, szerokie możliwości wykorzystania w kuchni oraz niezawodność! Gęsta, a jednocześnie delikatna – nie warzy się pod wpływem ciepła. Świetnie podkreśli smak wielkanocnych sałatek czy sosów!
  • Śmietanka 30% OSM Piątnica – to słodka, pasteryzowana śmietanka, która znakomicie sprawdzi się w wielu kulinarnych zastosowaniach. Dzięki półpłynnej konsystencji i specjalnemu procesowi produkcji ubijesz ją szybko na pyszny, puszysty krem. Można ją stosować także do dań wytrawnych – śmietanka nie warzy się po dodaniu do gorących potraw, jednocześnie nadając im wyrazistego, kremowego smaku.
  • Śmietanka 36% OSM Piątnica – tradycyjna słodka śmietanka o wspaniałym, naturalnym smaku. Jest gęsta i kremowa, dzięki czemu idealnie nadaje się do przygotowania kremów oraz dekorowania. Nie warzy się w gorących daniach, więc świetnie wzbogaci smak zupy lub sosu.
Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany