NEOVADIOL Postmenopauza, odżywczy krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF50

kosmetyki vichyMenopauza to czas, który niesie za sobą liczne zmiany hormonalne. Ten okres w życiu kobiety wpływa nie tylko na jej samopoczucie, ale także na kondycję skóry. Zachodzące w tym czasie zmiany hormonalne przyspieszają proces starzenia, prowadząc do utraty elastyczności, powstawania zmarszczek, nierównomiernego kolorytu skóry i przebarwień.

I to właśnie one, jak pokazują badania, są wskazywane jako jeden z największych problemów skórnych kobiet po menopauzie. Marka Vichy stworzyła produkt NEOVADIOL Postmenopauza, odżywczy krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF50, który wyróżnia się potrójnym działaniem: redukuje zmarszczki, zwiększa jędrność skóry i działa na przebarwienia.

Po menopauzie, zmiany hormonalne mają zauważalny wpływ na kondycję skóry. Spadek poziomu estrogenów, progesteronu i innych hormonów prowadzi do szeregu zmian, które wpływają na jej wygląd. Brak estrogenów może przyspieszyć proces starzenia się skóry poprzez zmniejszenie produkcji kolagenu i elastyny, co prowadzi do utraty elastyczności i jędrności skóry oraz zwiększenia widoczności zmarszczek. Dodatkowo, obniżony poziom hormonów tarczycy może spowodować suchość skóry. Zmniejszona produkcja estrogenów wpływa również na nieregularność w produkcji melaniny, która odpowiada za powstawanie przebarwień skórnych. Pod wpływem zmian hormonalnych naskórek staje się także cieńszy, delikatniejszy, a skóra jest bardziej podatna na szkodliwe działanie słoneczne, przez co przebarwienia stają się bardziej widoczne.

Odpowiedź na potrzeby skóry postmenopauzalnej – NEOVADIOL od Vichy

NEOVADIOL Postmenopauza, odżywczy krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF50, został stworzony, aby wspierać odbudowę skóry, przywracając jej blask i gęstość poprzez odpowiednie nawilżenie. Zawarty w kremie kwas hialuronowy działa intensywnie nawilżająco, zapewniając skórze odpowiednie nawodnienie i redukcję widocznych zmarszczek. Innowacyjna formuła składników: proksylanu i ekstraktu z kasji znacznie poprawią gęstość skóry, co przyczynia się do odnowy i regeneracji skóry po menopauzie. Dzięki filtrowi SPF50 o szerokim spektrum działania, krem chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, minimalizując tym samym powstawanie przebarwień na skórze.

NEOVADIOL jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Menopauzy i Andropauzy.

NEOVADIOL od Vichy – ekspert w pielęgnacji skóry postmenopauzalnej.
Innowacyjna i skuteczna formuła łącząca składniki zmniejszające oznaki wpływu menopauzy na skórę z kompleksem przeciw przebarwieniom:

  • PROKSYLAN + EKSTRAKT Z KASJI ZNANE Z POPRAWIANIA GĘSTOŚCI SKÓRY
  • NAWILŻAJĄCY KWAS HIALURONOWY O DZIAŁANIU PRZECIWZMARSZCZKOWYM
  • ODŻYWCZE KWASY OMEGA 3-6-9
  • WZMACNIAJĄCA WULKANICZNA WODA Z VICHY
  • FILTR SPF 50 O SZEROKIM SPEKTRUM DZIAŁANIA
  • NIACYNAMID B3 REDUKUJĄCY PRZEBARWIENIA
  • ROZŚWIETLAJĄCE PERŁOWE PIGMENTY

Cena:162 zł (50 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany