MINERAL 89 – codzienna „dawka” pielęgnacji od Vichy

mineral 89Z połączenia 11 kluczowych składników w tym Wody Termalnej z Vichy i kwasu hialuronowego, powstał MINERAL 89, innowacyjny booster nawilżający. Sprawia, że każdego dnia skóra jest zdolna do wypełniania swoich funkcji ochronnych.

Co potrafi nasza skóra?

Skóra jest jednym z kluczowych elementów obronnych naszego organizmu. Pełni kilka istotnych funkcji. Stanowi ochronę przed czynnikami zewnętrznymi takimi, jak np. bakterie. Wykazuje zdolność do walki z wolnymi rodnikami oraz wiązania wody w tkankach skóry, by ją lepiej nawilżyć. Tylko zdrowa skóra jest w stanie spełniać wszystkie te funkcje, a tym samym chronić organizm przed wpływem szkodliwych czynników.

Wystawiona na różnego rodzaju wyzwania, skóra na co dzień ulega uszkodzeniom, które kumulują się, a ich wpływ na wygląd skóry jest z każdym rokiem coraz większy. Przez długi czas uszkodzenia pozostają niewidoczne, ale pewnego dnia stają się zauważalne – skóra staje się sucha i ziemista a jej koloryt jest nierównomierny. Potem pojawiają się przebarwienia, skóra traci jędrność, uwydatniają się zmarszczki.

Marka VICHY, na postawie wieloletnich badań na temat zagrożeń, z jakimi musi mierzyć się skóra każdego dnia, opracowała produkt, który w innowacyjny sposób pielęgnuję jej naturalną barierę ochronną.

Natura najlepszą ochroną

Woda termalna z Vichy wydobywana jest z głębi skał magmowych na wulkanicznych terenach Owernii we Francji. Swoje właściwości zawdzięcza długiej i powolnej wędrówce przez nasycone minerałami skały wulkaniczne na głębokości 4000 metrów. Zawiera aż 15 minerałów znanych z dobroczynnego wpływu na skórę.

Kwas hialuronowy, wiąże wodę w warstwie rogowej naskórka, aby zapewnić jej odpowiednie nawilżenie. Tworząc sieć pomaga rozprowadzić w skórze hydrofilowe składniki aktywne.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Sucha skóra – 4 kroki aby ją ukoić

Herbata – jak ją wykorzystać w pielęgnacji skóry

Sucha skóra – lepsza dla niej będzie kąpiel czy prysznic

Poranna pielęgnacja z MINERAL 89

W laboratoriach VICHY, opracowano formułę, która łączy wodę termalną z Vichy z kwasem hialuronowym. To właśnie ta wyjątkowa synergia pozwoliła na stworzenie MINERAL 89, produktu, który stosowany regularnie podczas porannej pielęgnacji, pozostawi skórę odpowiednio nawilżoną i gotową przeciwdziałać szkodliwym czynnikom zewnętrznym.

MINERAL 89 to produkt o minimalistycznej formule, zawiera zaledwie 11 składników. Posiada lekką, szybko wchłaniającą się, delikatną, żelową konsystencję. Nie pozostawia tłustego uczucia na skórze.

MINERAL 89 to booster nawilżający do codziennego stosowania pod krem. Przeznaczony jest do wszystkich typów skóry, w każdym wieku. Można go również stosować na wrażliwe obszary ust i oczu. Pozostawiając skórę sprężystą, bardziej jednolitą i miękką, co potwierdzają badania kliniczne we współpracy z dermatologami.

MINERAL 89 daje skórze dzienną „dawkę” pielęgnacji, aby mogła skutecznie pełnić swoje funkcje ochronne przez cały dzień.

Cena: 80 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany