Naturalne Masło Ekstra od OSM Piątnica

masło

Masło to jeden z najpopularniejszych produktów nabiałowych, wykorzystywany niemal w każdym gospodarstwie domowym. Dla wymagających konsumentów, ceniących sobie tradycyjny smak prawdziwego, polskiego masła OSM Piątnica wprowadziła do asortymentu naturalne Masło Ekstra. Ma 82% zawartości tłuszczu. 

Masło: Postaw na smak i witaminy

Masło Ekstra 200g od OSM Piątnica to tradycyjne masło o bogatym, śmietankowym smaku. Wyrabiane jest wyłącznie z jednego składnika – wysokiej jakości pasteryzowanej śmietanki. Domowy charakter wyrobu podkreśla fakt, że do produkcji Masła Ekstra nie wykorzystuje się barwnika. Produkt przywodzi na myśl prawdziwie naturalne i pyszne masło z pieczołowitością wyrabiane, a następnie serwowane przez nasze babcie.

INNE: Zsiadłe Mleko od Piątnicy

Jednak poza walorami smakowymi Masło Ekstra posiada także atut w postaci cennych składników odżywczych. Jest bowiem źródłem rozpuszczalnych w tłuszczach witamin: A, D, E. Witamina A pozytywnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci, zwalcza wolne rodniki, wzmacnia także układ odpornościowy. Zawarta w maśle witamina D odpowiada z kolei za prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, zapobiega osteoporozie i rozmiękczaniu kości. Witamina E to natomiast tzw. „witamina młodości”, która opóźnia procesy starzenia. Dodatkowo, Masło Ekstra bogate jest w łatwo przyswajalne tłuszcze oraz mające prozdrowotny wpływ na organizm kwasy – linolowy (CLA) i masłowy.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany