Skyr yogurt – islandzki specjał w ofercie OSM Piątnica

skyr yogurtW ofercie OSM Piątnica pojawił się nowy skyr yogurt. To wytwarzany według tradycyjnej receptury, uwielbiany m.in. w Europie i Stanach Zjednoczonych, islandzki wyrób mleczarski. Produkt wyróżnia się wysoką zawartością białka, pozbawiony jest także tłuszczu.

W składzie nowego jogurtu znajdziemy wyłącznie mleko pasteryzowane i żywe kultury bakterii jogurtowych. Dzięki wysokiej zawartości białka jogurt jest bardzo gęsty, ma delikatny smak oraz kremową konsystencję.

Skyr yogurt – wysokobiałkowy rarytas

Współcześni Polacy dużą dbałość przywiązują do prowadzenia zdrowego stylu życia, rozumianego jako połączenie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. W związku z tym coraz bardziej popularna staje się żywność funkcjonalna, o właściwościach prozdrowotnych i najwyższej wartości żywieniowej. W swoim składzie zawiera aż 12% białka i 0% tłuszczu.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Piątnica: owocowy jogurt typu greckiego

Naturalne Masło Ekstra od OSM Piątnica

Skyr dostępny jest w czterech różnorodnych wersjach smakowych. Opcje z brzoskwiniami, jagodami i truskawkami (z owocami na dnie kubeczka), uzupełnia wariant waniliowy – ze zmieloną laską wanilii. Już wkrótce dołączy do nich także Skyr naturalny. Jogurt typu islandzkiego idealnie sprawdzi się jako pyszna i zdrowa przekąska w ciągu dnia, współgrać będzie również z deserami i ciastami. Skyr w wersji naturalnej stanie się także alternatywą dla gęstej śmietany czy jogurtu typu greckiego, przy przyrządzania wszelkich dipów czy sałatek.

Cena:
Skyr naturalny – ok. 1,80 zł/szt.,
Skyr waniliowy lub z owocami – 2 zł/szt.

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany