Nowy jogurt Activia BIO – zadbaj o jelita

nowy jogurt Activia BIONowy jogurt Activia BIO pokochają miłośnicy produktów BIO. Produkty BIO cieszą się bowiem coraz większą popularnością. Ten jogurt z miliardami bakterii probiotycznych w składzie jest w trzech wariantach smakowych: naturalnym, truskawka z nutą bazylii oraz jagoda z nutą kwiatu bzu.

Mianem żywności BIO określa się produkty wytwarzane bez antybiotyków, dodatków do żywności czy regulatorów wzrostu. Doskonale wpisuje się ono w nurt well-being, polegający na świadomym dbaniu o swoje ciało i duszę. Activia BIO pomaga w tym nie tylko dzięki ekologicznym składnikom, ale również ziołom i jogurtowym bakteriom probiotycznym. Na czym polega fenomen tego połączenia?

Nowy jogurt Activia BIO – więcej niż jogurt

Probiotyki pełnią niezwykle ważną funkcję: wspierają funkcjonowanie jelit i pomagają zachować właściwą mikroflorę bakteryjną. Nowa Activia BIO oprócz jogurtowych bakterii probiotycznych zawiera także aromatyczne zioła, które dodają produktom nowych, wyjątkowych smaków. Jogurt truskawkowy został wzbogacony o nutę bazylii, a wariant jagodowy połączono z nutą kwiatu bzu. Activia BIO dostępna jest także w wersji o smaku naturalnym.

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany