Meksykańskie Chili w linii Hot & Savoury

meksykańskie chiliHot & Savoury Meksykańskie Chili to odżywczy, kompletny odżywczo posiłek z 24 g białka roślinnego w porcji. Danie powstało dzięki wykorzystaniu pełnowartościowych i naturalnych składników, a smak i konsystencja posiłku zostały opracowane tak, aby przypominać pyszne wegańskie chili con carne.

Nowość charakteryzuje prawdziwie wędzony aromat, bazujący na fasoli czarne oczko, pomidorze, papryce, cebuli, kolendrze i sporej ilości płatków chili chipotle, co nadaje mu zdecydowanego charakteru.

Meksykańskie Chili – co to za posiłek

Nowa koncepcja Huel Hot&Savoury powstała, by zdefiniować na nowo wygodne i odżywcze posiłki w połączeniu z przystępną ceną, eliminując siekanie, gotowanie i zmywanie wielu naczyń. Obecna premiera jest alternatywą dla osób, które polegają na fast-foodach unikając wspólnych przestrzeni kuchennych w miejscu pracy, ale jako zdrowy i łatwy w przygotowaniu posiłek może zainteresować również osoby pracujące w domu.

Każdy, w 100% wegański posiłek kosztuje 11,43 złotych i jest przemyślany tak, aby zapewnił organizmowi wszystko czego potrzebuje, w tym idealną równowagę białka, zdrowych tłuszczów, węglowodanów i błonnika oraz wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów. Każda paczka zawiera siedem posiłków o wartości 400 kcal, choć ze względu na formę dania dawkowanie mniejszej lub większej kaloryczności porcji wg indywidualnych potrzeb jest łatwe.

Zaskakuje lekko wędzonym aromatem prawdziwego meksykańskiego chili, bazując na pełnowartościowych i naturalnych składnikach

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany