Smalec wegański Lovege od Sante

smalec wegańskiW linii Lovege firmy Sante pojawiły się nowość – smalec wegański w dwóch smakach: z żurawiną oraz z jabłkiem i cebulką. Powstają na bazie białej fasoli, z naturalnymi dodatkami i przyprawami. To produkty w 100% roślinne – idealne dla wegan i wegetarian.

Wprowadzenie do diety większej ilości warzyw, owoców i produktów opartych na składnikach pochodzenia roślinnego to jedno z najważniejszych i uniwersalnych zaleceń dotyczących zdrowego odżywiania. Wiele osób świadomie i z przekonaniem rezygnuje z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, zasilając coraz liczniejsze szeregi wegan, wegetarian i fleksitarian.

Są też tacy, którym trudno zrezygnować z ulubionych dań czy dodatków zawierających mięso. W coraz szerszym asortymencie produktów roślinnych znaleźć można jednak wiele ciekawych, oryginalnych smaków, które przypadną do gustu również tym, którzy poszukują sposobów na urozmaicenie codziennej diety.

Smalec wegański – dwa smaki

Taką propozycją są nowe smalce wegańskie Lovege firmy Sante. Te smakowite pasty roślinne są wytwarzane z wyselekcjonowanych składników na bazie białej fasoli, z dodatkiem naturalnych przypraw. Smalce wegańskie Lovege są bezglutenowe, w 100% roślinne. Mają idealną konsystencję i łatwo się rozsmarowują. Zawierają błonnik, który pełni istotną rolę w prawidłowym przebiegu metabolizmu.

Smalce wegańskie Lovege dostępne są w dwóch wersjach smakowych:

  • Smalec wegański z jabłkiem i cebulką
  • Smalec wegański z żurawiną

Doskonale smakują z każdym rodzajem pieczywa czy waflami ryżowymi. Można je też wykorzystywać do tortilli, wytrawnych gofrów bądź jako składnik farszu do naleśników.

Cena: 4,35 zł (op. 175 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany