Mus owocowy dla dzieci z tropikalnym mango i marakują TROPIC TIGER Holle

mus owocowy dla dzieciMus owocowy dla dzieci to doskonały zdrowy deser. Nowy ekologiczny mus Tropikalny Tygrys przeznaczony jest dla dzieci od 8 miesiąca życia. Jest naturalny bez dodatkowego cukru, zagęstników i sztucznych ulepszaczy. Aksamitny, cudownie aromatyczny mus TROPIC TIGER składa się tylko z trzech składników – jabłka, mango i marakui. Wszystkie składniki nowego musu pochodzą z upraw ekologicznych.

Mus owocowy dla dzieci – naturalny deser

Delikatne puree z owoców TROPIC TIGER to aromatyczny, naturalnie słodki i soczysty deser o aksamitnej konsystencji, bez grudek i kawałków, mogących prowadzić do zakrztuszenia się dziecka podczas posiłku. Dodatek mango i marakui sprawia, że mus jest oryginalny w smaku, wyjątkowo aromatyczny i smakuje nie tylko maluszkom, ale także dzieciom w każdym wieku oraz osobom dorosłym!

Mus jest dostępny w wygodnej saszetce z zakrętką. Idealnie sprawdza się jako wartościowa przekąska w domu, na spacerze czy też w podróży. Poręczna saszetka z powodzeniem mieści się do torebki, kieszeni czy pudełka śniadaniowego czy lunch boxu. Wesołe opakowanie w pastelowych kolorach z przyjaznym zwierzątkiem cieszy dzieci oraz pomaga w rozpoznaniu i wskazaniu ulubionego deseru.

Cena: 5 zł (90 g)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany