Pasztet wegański Lovege od SANTE – roślinne źródła białka i innych składników odżywczych

pasztet wegański lovegePasztet wegański Lovege jest pyszny i bardzo pożywny. Nie zawiera konserwantów ani żadnych sztucznych dodatków. Natomiast ma wartościowe, roślinne składniki. Źródłem są niedoceniane niekiedy strączki – fasola, ciecierzyca, soczewica. To na ich bazie powstały te pasztety warzywne Lovege.

Pasztet wegański Lovege – strączki na zdrowie!

Głównym źródłem białka w diecie wegańskiej i wegetariańskiej są rośliny strączkowe, a także ziarna zbóż, pestki, orzechy. Co ważne, dietetycy zalecają różnicowanie źródeł białka – dlatego po te roślinne powinni sięgać regularnie wszyscy, którym zależy na zdrowej diecie. Warto wykorzystywać takie produkty, które dostarczą białka, a przy tym są wygodnym i smacznym elementem codziennej diety.

Na bazie bogatych w białko roślin strączkowych, takich jak ciecierzyca, fasola, soczewica, powstają pasztety warzywne z linii Lovege. Dopełnieniem ich smaku są starannie dobrane dodatki.

  • Pasztet wegański Lovege z żurawiną – na bazie ciecierzycy, której smak urozmaica suszona żurawina. Dostarcza nie tylko białka, ale też kwasu foliowego, manganu i błonnika pokarmowego.
  • Pasztet wegański Lovege z fasolą i pestkami dyni – na bazie fasoli gotowanej, z dodatkiem pieczarek, pestek dyni i suszonych warzyw. Jego wartościowe składniki odżywcze, to oczywiście białko, a także błonnik pokarmowy oraz kwas foliowy, mangan, potas, fosfor, żelazo.
  • Pasztet wegański Lovege z soczewicą – na bazie soczewicy gotowanej, z dodatkiem warzyw (seler, cebula, papryka czerwona, marchew, pietruszka). Stanowi źródło białka, kwasu foliowego i błonnika pokarmowego.
  • Pasztet wegański Lovege z ciecierzycą – na bazie ciecierzycy gotowanej, z dodatkiem warzyw (seler, cebula, marchew, pietruszka). Zawiera wartościowe składniki odżywcze – białko, kwas foliowy, mangan, a także błonnik pokarmowy.

Wszystkie pasztety z linii Lovege to produkty w 100% pochodzenia roślinnego. Wyróżnia je dobry skład – nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów, ulepszaczy smaku, glutaminianu sodu. Są bezglutenowe. Produkowane są w oparciu o filozofię pięciu przemian. Świetnie smakują z pieczywem tradycyjnym lub chrupkim bądź z waflami ryżowymi, z dodatkiem świeżych warzyw.

Cena: 4,99 zł (op. 180 g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany