Sery żółte Hochland w nowej odsłonie

hochlandFirma Hochland proponuje nowe sery. Są one zrobione z z polskiego mleka, bez konserwantów i laktozy. Zyskały też nowe, atrakcyjne opakowania.

Aksamitna gouda, wyrazisty maasdamer, delikatny edamski, wytrawny wyrazisty tylżycki i aromatyczna gouda wędzona to wyśmienite propozycje serów żółtych w plastrach marki Hochland. Sery te powstają wyłącznie z polskiego mleka, które pochodzi od krów karmionych paszą niemodyfikowaną genetycznie. W rezultacie sery żółte firmy Hochland to produkt całkowicie „bez GMO”. Jako jedyne sery produkowane na polskim rynku, otrzymały certyfikat VLOG – gwarantujący produkcję bez użycia technik modyfikacji genetycznej. Co więcej, sery nie zawierają konserwantów, stanowiąc jednocześnie bogate źródło cennego wapnia i składników odżywczych.

Sery Hochland w plasterkach

Każdy z serów żółtych Hochland wyróżnia się znakomitym smakiem i najwyższą jakością. Dostępne są w formie cienkich plastrów, co podkreśla ich intensywny smak, bardzo ceniony przez koneserów serów. Znakomicie sprawdzają się jako dodatek do kanapek, dań na ciepło, a także jako baza do „deski serów”.

Sery Hochland wytwarza się z polskiego mleka pasteryzowanego, bezpiecznego także dla kobiet w ciąży (pasteryzacja niszczy szkodliwe drobnoustroje, w tym bakterie Listeria groźne dla przyszłych mam). – podkreśla Agnieszka Leciejewska, dietetyk i specjalista ds. żywienia.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Pikantna zupa serowa z szynką i chili

Gnocchi z pieczarkami i serem żółtym

Mleko poddaje się działaniu bakterii mlekowych (kultury bakterii) odpowiednich dla określonych typów sera. „Żywią” się one zawartą w mleku laktozą (cukier mlekowy), którą rozkładają. Dlatego sery żółte nie zawierają laktozy. Mogą więc po nie sięgać bez obaw osoby cierpiące na nietolerancję laktozy. Co ważne, sery Hochland nie mają sztucznych konserwantów, takich jak azotan potasu. W tej roli występuje sól. To naturalny konserwant, który poprawia smak sera. Nie mają też dodatkowych tłuszczów roślinnych, które możemy spotkać w tego rodzaju produktach. Natomiast na liście składników znajdziemy chlorek wapnia. To bezpieczny dla zdrowia dodatek, który poprawia konsystencję sera, a przede wszystkim wzbogaca sery w wapń. Dzięki temu sery Hochland są wyjątkowo bogatym źródłem tego minerału, niezbędnego dla kości  i zębów.

Cena: 4,49 zł (135 g)

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany

*