Krem do rąk i paznokci Herbs – moc oleju konopnego i szafranowego

krem do rąk i paznokci herbsKrem do rąk i paznokci Herbs jest dla tych, którzy potrzebują naturalnego odżywienia i nawilżenia. Kosmetyki na bazie najcenniejszych darów przyrody dostarczają nam składników, które są niezbędne dla naszej skóry. To one niosą zdrowie i piękno płynące z natury. W kremach tych zawarte są kompozycje oparte o pielęgnacyjne właściwości oleju konopnego i szafranowego.

Autorskie receptury o wyszukanych, perfumeryjnych zapachach – tak można określić najnowsze kremy do rąk marki Herbs. Kremy powstały w oparciu o formuły bazujące na wyrafinowanych, biozgodnych olejach roślinnych o najcenniejszych właściwościach kosmetycznych oraz wyjątkowych składnikach aktywnych ze świata przyrody.

Krem do rąk i paznokci Herbs – co zawiera linia

Emolientowy krem do rąk OLEJ KONOPNY
Idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry bardzo suchej. Błyskawicznie regeneruje i koi. Dzięki formule soft touch pozostawia skórę delikatną i miękką w dotyku, a zawarte w nim fitosterole przyspieszają regenerację naskórka.

Ceramidowy krem do rąk OLEJ SZAFRANOWY
Stworzony w trosce o kondycję skóry dojrzałej. Głęboko odżywia, nawilża, wygładza i ujędrnia, a przy tym, za sprawą formuły nutrii therapy, chroni i rewitalizuje naskórek. Zawarte w nim biomateriały przywracają dłoniom zdrowy i młody wygląd.

Cena: 12,99 zł (100 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany