Żele antybakteryjne do rąk od Nivelazione

żele antybakteryjne do rąkŻele antybakteryjne do rąk o 60% zawartości alkoholu to nowość w ofercie marki Nivelazone. Takie stężenie rekomendowane w preparatach o działaniu antybakteryjnym zapewnia ich skuteczność. Dzięki temu higieniczną czystość bez użycia wody możemy mieć zawsze pod ręką! Produkt stworzono w dwóch wariantach – dla dorosłych oraz dzieci.

Żele antybakteryjne do rąk – dla dorosłych i dzieci

NIVELAZIONE ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO RĄK SENSITIVE
Nie tylko skutecznie zabija większość bakterii, ale jednocześnie nie wysusza skóry rąk. Wysoka zawartość zastosowanego w nim alkoholu (60%!) sprawia, że błyskawicznie wysycha pozostawiając ręce przyjemnie odświeżone. Łatwo rozprowadza się nawet w trudno dostępnych miejscach: miedzy palcami i przy paznokciach. Zwarty w składzie żelu ekstrakt z bawełny i gliceryna, znana ze swoich właściwości pielęgnacyjnych, pomagają utrzymać skórę miękką i nawilżoną. Cena: 17,50 zł (100 ml)

ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO RĄK KIDS
Delikatny antybakteryjny żel dedykowany dzieciom usuwa bakterie z powierzchni skóry, gdy nie ma możliwości umycia rąk. Dodatkowo nawilża, pielęgnuje skórę dłoni, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania przy zachowaniu 60% zawartości alkoholu. Poręczne opakowanie ułatwia korzystanie z produktu, który dzięki dużej pojemności (100 ml) wystarczy na długo. Warto mieć go zawsze przy sobie, szczególnie w okresach największych zachorowań. Przyda się zarówno w szkole, podróży, czy też na spacerze. Cena: 17,50 zł (100 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany