Mydła w płynie do rąk Luksja – świąteczna seria

mydła w płynie do rąk LuksjaIdealnym dopełnieniem świąt będą mydła w płynie do rąk Luksja. Ta nowa świąteczna seria sprawdzi się nie tylko jako ozdoba. Mydła te pomogą zadba o twoje dłonie podczas bożonarodzeniowych przygotowań.

Kiedy uporamy się z piętrzącym się stosem naczyń, warto pomyśleć o swoich dłoniach i sięgnąć po kremowe mydło od marki Luksja. Przyniesie ono ulgę naszej skórze po wielogodzinnej walce z naczyniami, będzie też idealnym elementem naszego codziennego rytuału pielęgnacyjnego.

Mydła w płynie do rąk Luksja – pachnące i świąteczne

Marka Luksja stworzyła z okazji Świąt kolekcję mydeł do rąk, ozdobionych wyjątkowymi etykietami, które pozwolą nam poczuć magię Bożego Narodzenia. Znajdziemy w niej dwa mydła z serii miejskiej, o zapachach Olive & Yoghurt oraz Cotton Milk & Vitamis, które przeniosą nas do małego świątecznego miasteczka, przyprószonego śniegiem. Jeżeli natomiast chcemy poczuć w sobie beztroskę dziecięcych lat, w propozycjach od marki Luksja znajdziemy także kremowe mydło z wizerunkiem Świętego Mikołaja, o zapachu Rose Petals & Milk Proteins oraz mydło ze świątecznym, radosnym reniferem, o zapachu Linseed & Rice Milk.

Wszystkie mydła Luksja Creamy zawierają pielęgnacyjny kompleks, który zapewni uczucie gładkiej i delikatnej skóry, a zawarty w nich pantenol zadba o skórę. Mydła są testowane dermatologiczne oraz przeznaczone do każdego rodzaju skóry.

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany