Liposukcja N.I.L. – zachwycaj zgrabną sylwetką

liposukcjaSmukłe i piękne ciało, rzadko kiedy jest zasługą samych genów. To zwykle efekt ciężkiej pracy jego posiadaczki. Jednak zdrowa dieta, regularne posiłki i aktywność fizyczna, nie zawsze są wystarczające do uzyskania pożądanej figury. Warto wspomóc te wysiłki rozwiązaniami, jakie daje nam medycyna estetyczna.

Specjaliści stworzyli liposukcję nutacyjną N.I.L. dostępną w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie. Na czym polega zabieg liposukcji metodą N.I.L? Czy istnieją przeciwwskazania do odsysania tłuszczą tą technologią?

Liposukcja i odchudzanie – dlaczego tyjemy?

Z liposukcji korzystają przede wszystkim osoby z nadwagą, które chcą poprawić swoje dalekie od ideału ciało. Przyczyn nadprogramowych kilogramów jest mnóstwo, a są to m.in.:

  • dieta bogata w cukry i tłuszcze,
  • brak ruchu na co dzień,
  • długotrwały stres i niedosypianie,
  • zaburzenia hormonalne,
  • przyjmowanie niektórych leków,
  • przejadanie się.

Liposukcja infradźwiękowa N.I.L. to fantastyczna metoda wspomagająca modelowanie sylwetki, która przynosi konkretne rezultaty. Jednak, aby jej efekty były długofalowe, należy też stosować zdrową, pełnowartościową dietę, bogatą w warzywa, ryby i chude mięso.

Wskazana jest również regularna aktywność fizyczna, która nie tylko pozwoli spalić nam zbędne kalorie, ale też poprawi ukrwienie i zapobiegnie cellulitowi.

Tradycyjna liposukcja a liposukcja nutacyjna N.I.L. – czym się różnią?

Liposukcja (odsysanie tłuszczu) to zabieg, który pozwala usunąć specjaliście nadmiar tkanki tłuszczowej pacjentki z różnych partii ciała. Procedura przeprowadzana jest zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym.

Tradycyjna liposukcja znana w medycynie estetycznej od lat, polega na odsysaniu tłuszczu za pomocą specjalnej kaniuli, wprowadzanej przez małe nacięcie w skórze, która podłączona jest do urządzenia ssącego. Lekarz rozbija komórki tłuszczowe manipulując kaniulą, a następnie są one zasysane.

Najnowocześniejszym i najbezpieczniejszym rodzajem liposukcji, który w niezwykle precyzyjny i szybki sposób zmniejsza obwody jest liposukcja, oparta na innowacyjnej technologii N.I.L.

(Nutational Infrasonic Liposculpture, czyli nutacyjne infradźwiękowe rzeźbienie tkanki tłuszczowej). W przeciwieństwie do tradycyjnej liposukcji, komórki tłuszczowe rozbijane są za pomocą infradźwięków, przyjmując konsystencję emulsji – nie ma ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek. Pneumatyczna głowica, pozwala lekarzowi specjaliście odessać jednorazowo dużą ilość tkanki tłuszczowej (zwykle podczas jednej operacji odsysa się 1,5 l tłuszczu, maksymalnie mogą to być nawet 3 l).

Pacjentka szybciej dochodzi też do siebie (krótki okres gojenia), a dzięki nutacyjnemu ruchowi kaniuli w trzech różnych kierunkach, tłuszcz zostaje rozbity w bardzo precyzyjny sposób, pozostawiając gładką skórę obszaru zabiegowego, bez jakichkolwiek nierówności i grudek. Zastosowanie mikrokaniuli sprawia, że zasinienia i obrzęk pozabiegowy jest znacznie mniejszy, niż przy klasycznej liposukcji.

Jeśli chodzi o zalecenia pozabiegowe, przez kolejnych 6 tygodni konieczne jest noszenie specjalnego uciskowego ubranka oraz ograniczenie aktywności fizycznej.

Liposukcja N.I.L. – efekty liposukcji nutacyjnej Cię zaskoczą!

Zaletą liposukcji nutacyjnej N.I.L. jest jednoczesna delikatność, niespotykana dotąd precyzja i skuteczność. Ta wszechstronna technologia pozwala wymodelować nie tylko ciało, ale również twarz (zredukować tzw. drugi podbródek) oraz jest wykorzystywana do leczenia ginekomastii (przerostu gruczołu piersiowego u mężczyzn).

Regularnie ćwiczysz, zdrowo się odżywiasz, a mimo to, masz wiele zastrzeżeń co do wyglądu swojego ciała i chciałabyś zmniejszyć obwody w udach, talii, biodrach, czy na brzuchu?

Liposukcja nutacyjna N.I.L. pomoże Ci w osiągnięciu tego celu i sprawi, że będziesz dumna ze swojej sylwetki, chętnie odsłaniając ją podczas urlopu i wakacji.

Poznaj już dziś, szczegóły innowacyjnego zabiegu odsysania tłuszczu metodą N.I.L. (Nutational Infrasonic Liposculpture). Najważniejsze informacje na temat procedury zabiegowej, znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany