Te mięśnie uwielbiają kobiety u mężczyzn

mięśnie

Oczywiście, kobiety kochają facetów z wyrzeźbionym sześciopakiem na brzuchu. Ale to nie jedyna część ciała, która przyciąga wzrok płci pięknej. Poniżej lista męskich mięśni uwielbianych przez kobiety.

Duże bicepsy
W plebiscycie czytelniczek Cosmopolitan, 1 na 5 kobiet wyznała, że ładne bicepsy u mężczyzny, sprawiają, że jest on absolutnie lepiej postrzegany.

Piękne mięśnie brzucha
Można mieć bicepsy wielkości piłek do gry w kręgle, ale jeśli masz tłuszczyk na brzuchu czar pryska. I to natychmiast!

Potężne przedramiona
Kobiety patrząc na silne przedramiona uważają, że taki mężczyzna może zrobić wszystko: pokonać krokodyla, zbudować dom.

Ładna pupa
Kobiety patrzą na pupę mężczyzn. Jest ona dla nich bardzo seksowna. Jeśli zaś wygląda jak worek starych ziemniaków, nie masz szans u płci pięknej.

Szerokie plecy
Ale za to wąskie biodra czyli litery V to kręci kobiety. “To było ważne, kiedy nasi praprzodkowie musieli chronić kobiety od mamutów. Kobiety więc podświadomie szukają takich mężczyzn, którzy mogą zapewnić nam ochronę”, mówi Pega Ren, seksuolog w Kolumbii Brytyjskiej.

Wyrzeźbione ramiona
“Mięśnie naramienne są prawdziwymi mięśniami miłości i wojny”, mówi Nancy Etcoff, Ph.D., autor Survival. Mogą dosłownie ścinać kobiety z nóg.

Rozbudowana klatka piersiowa
“Dla kobiety klatka piersiowa jest porównywana z ich kompetencjami” mówi Emily Dubberley, angielski seksuolog. “Dotykanie, całowanie piersi mężczyzny jest niewątpliwie dla większości kobiet fantastycznym doznaniem.”

źródło: www.menshealth.com

Ocen: 2
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany