JAJKO BEZ JAJKA – 3 PAULY

dieta wegańska

Jajko bez jaka czyli zastępnik jajka. I to na dodatek bezglutenowy. To nowość w ofercie marki 3 PAULY. Przyda się nie tylko osobom uczulonym, ale także weganom i wegetarianom.

Bez jajka ani rusz

Jaja należą do głównych składników bardzo wielu potraw. Ciasta, makarony, naleśniki… teraz przygotowanie tych dań jest prostsze dla alergików pokarmowych dzięki możliwości zastosowania zastępnika jajka – nowości rynkowej od marki 3 PAULY. Zastępnik jaja ma w swoim składzie tylko komponenty roślinne i nadaje się do przygotowywania dań zarówno na ciepło, jak i na zimno, nie jest jednak zalecany do przyrządzania potraw smażonych. Doskonale wiąże inne półprodukty pozwalając osiągnąć idealną konsystencję masy do różnego rodzaju wypieków. Produkt 3 PAULY nie posiada smaku, dlatego może być z powodzeniem dodawany zarówno do potraw słodkich, jak i słonych. Dzięki niskiej zawartości cholesterolu, może być stosowany także jako składnik zbilansowanej diety przez osoby zmagające się z nadwagą oraz nadciśnieniem.

WIĘCEJ: BEZGLUTENOWE CIASTECZKA 3PAULY

Zastępnik jajka 3 PAULY wolny jest także od innych popularnych alergenów, takich jak mleko, orzechy, orzeszki ziemne, sezam, soja czy łubin, dlatego może być stosowany nie tylko przez osoby na diecie bezglutenowej, ale także większość alergików pokarmowych. Zastępnik jajka 3PAULY jest też doskonałą propozycją dla wegan i wegetarian.

Zastępnik jajka 3 PAULY ma postać proszku zamkniętego w wygodnej puszce z łatwym otwieraniem. Daje ona gwarancję zachowania świeżości i odpowiednich właściwości produktu przez długi czas.

Cena:  23 zł (25o g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany