Ser do naleśników waniliowy Czarnocin

ser do naleśników waniliowySer do naleśników waniliowy Czarnocin wyprodukowano na bazie świeżego, najwyższej jakości mleka i bakterii mlekowych. Ma niepowtarzalny smak, który zawdzięcza dodatkowi zmielonej prawdziwej laski wanilii, a nie z waniliny, jak w przypadku wielu innych produktów tego typu. Ser Czarnocin waniliowy świetnie smakuje z owocami lub w naleśnikach i na omletach. Oczywiście, sam w sobie także jest doskonałą, słodką przekąską.

Naleśniki to potrawa doskonała – stwarzają pole do popisu dla każdej gospodyni. Można je jeść bez dodatków, ale w kwestii farszu możemy popuścić wodze fantazji, komponując wersje wytrawne, słodkie i pikantne. Również ci, którym natura poskąpiła talentów kulinarnych, mogą pokusić się o przygotowanie tradycyjnych naleśników z serem. Wystarczy tylko kupić najlepszy, gotowy ser do ich smarowania. Koniecznie taki, który ma w składzie prawdziwą wanilię, jak ten z Czarnocina.

Ser do naleśników waniliowy – dlaczego jest taki dobry

Ser do naleśników waniliowy ma certyfikat bezglutenowości. Na opakowaniu znajdziemy licencjonowany znak Przekreślonego Kłosa. Używać go mogą jedynie ci producenci, którzy posiadają licencję Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Taki znak to gwarancja bezpieczeństwa dla osób, które muszą lub chcą spożywać produkty bez zawartości glutenu.

Do czego? Na kanapkę, do wyjadania bezpośrednio z opakowania, do nadzienia ciasta, serników na zimno.

Wartość odżywcza w 100 g produktu to 158 kcal (661 kJ)
Cena ok. 6,20 zł (450 g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany