Ser twarogowy Gusto w posypce Czarnocin – z krainy mlekiem płynącej

ser twarogowySer twarogowy możesz użyć do sałatki lub zapiekanki. Co prawda zazwyczaj decydujemy się wtedy na jeden z tzw. długo dojrzewających. Albo szukamy wśród różnych rodzajów fety, mozzarelli i innych importowanych odmian nabiału. A gdyby tak zdecydować się na polski, tradycyjny twaróg. Smakowity sery Gusto z posypką marki Czarnocin.

Ser twarogowy Gusto to propozycja dla smakoszy, którym zwykły twaróg nie wystarcza i szukają czegoś wyjątkowego. Do wyboru mają wersję naturalną oraz z posypkami: gyros, paprykową i z mieszanką pieprzu oraz czosnku.

Ser twarogowy – wykorzystanie

Twarogi w posypce Gusto można wykorzystać na mnóstwo sposobów. Są niezastąpione w sezonie grillowym, bo możemy je zapiekać z boczkiem, szynką, warzywami. Mogą być składnikiem tradycyjnych mielonych, które dzięki nim nabiorą egzotycznego smaku. Zwolennicy prostoty położą plastry na kanapce, dorzucając liść sałaty albo plasterek pomidora. Nieposkromieni wynalazcy przepisów na sałatkę powitają z radością nowe możliwości komponowania z nich ulubionego dania. Będą świetne do nadziewania naleśników, faszerowania pierogów, pieczarek, jako składnik zapiekanek i innych przysmaków.

Zrobią wrażenie na gościach podane na paterach do degustacji z winem i innymi trunkami.

Sery twarogowe Gusto mają certyfikat bezglutenowości. Na opakowaniu znajdziemy licencjonowany znak Przekreślonego Kłosa. Używać go mogą jedynie ci producenci, którzy posiadają licencję Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Taki znak to gwarancja bezpieczeństwa dla osób, które muszą lub chcą spożywać produkty bez zawartości glutenu.

Cena: porcja ok. 300 g (cena ok. 20,90 zł za kilogram i ok. 14,30 zł za kilogram sera Gusto bez posypki) i plastry ok. 150 g (cena ok. 4 zł)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany