Twaróg sernikowy Czarnocin – z krainy mlekiem płynącej

twaróg sernikowyTwaróg sernikowy stworzono ponieważ nie każda pani domu ma dzisiaj czas na żmudne przekręcanie sera przez maszynkę i ucieranie go. Tez z Czarnocina jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z opakowania, I co najważniejsze, smakuje jak tradycyjny twaróg naszej babci.

Twaróg sernikowy – czy tylko do sernika?

Twaróg sernikowy Czarnocin polecany jest wszystkim miłośnikom serowych wypieków. Specjalnie opracowana receptura oraz najwyższa jakość surowców sprawiają, że każde ciasto jest zawsze doskonałe, smaczne i puszyste. Stworzono go na bazie naturalnego sera twarogowego. Doskonale spełnia funkcję rodzinnego opakowania serka śniadaniowego w wersji ekonomicznej. Na opakowaniu znajdziemy sprawdzoną i polecaną propozycję przepisu na sernik, który uda się nawet niezbyt doświadczonym kucharzom.

Twaróg sernikowy – dla osób na diecie bezglutenowej

Twarogi są najbardziej znaną i cenioną grupą produktów spod szyldu Czarnocina. Swoją wyjątkową delikatność i smak zawdzięczają specjalnie dobranym żywym kulturom bakterii, wykorzystaniu świeżego mleka odbieranego od lokalnych rolników i ręcznej produkcji. Na każdym etapie są pod ścisłą kontrolą serowarów. Cały cykl ich wytwarzania nawiązuje do metod stosowanych przez nasze babcie. Jedynie skala jest nieco większa. Bezpośrednie zaangażowanie i nadzór człowieka nad każdym etapem produkcji sprawiają, że twarogi Czarnocin smakują wybornie. Również ten twaróg sernikowy.

Twaróg sernikowy ma certyfikat bezglutenowości. Na opakowaniu znajdziemy licencjonowany znak Przekreślonego Kłosa. Używać go mogą jedynie ci producenci, którzy posiadają licencję Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Taki znak to gwarancja bezpieczeństwa dla osób, które muszą lub chcą spożywać produkty bez zawartości glutenu.

Cena ok. 10,40 zł (1 kg)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany