Ryby Graal na Wielkanoc

graal

Na Wielkanocnym stole pojawiają się przede wszystkim jajka i kiełbasa. Może jednak warto pomyśleć też o rybach. Firma Graal przygotowała na Wielkanoc specjalną ofertę.

Żurek, biała kiełbasa, wszechobecne jajka, mazurki i babki drożdżowe to tradycyjne wielkanocne potrawy – pyszne, ale powszechnie znane i często dość kaloryczne. Jeśli zależy Ci na niebanalnych i zdrowych przekąskach, wprowadź na świąteczny stół ryby Graal, z których szybko i łatwo wyczarujesz smaczne dania.

Ryby na Wielkanoc:

Graal Tuńczyk kawałki w oleju: Tuńczyk w oleju roślinnym podzielony na kawałki. Mięso tej ryby jest bogate w kwasy Omega-3, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Tuńczyk dostarcza pełnowartościowego białka, a także wartości odżywczych, o które warto zadbać w codziennej diecie.
Cena: 6 zł (170 g)

Łosoś wędzony Bio Superfish: łosoś wędzony na zimno z hodowli ekologicznej. Doskonała propozycja dla tych, którzy doceniają produkty ekologiczne.
Cena: 13 zł (100 g)

WIĘCEJ: Tuńczyk w kawałkach GRAAL

Linia produktów Superfish Prestige: linia produktów, która jest odpowiedzią marki SuperFish na lukę w segmencie rybnych produktów luksusowych. Została stworzona po to, aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom konsumentów, którzy przywiązują szczególną wagę nie tylko do wyjątkowego smaku i najwyższej jakości, ale i walorów estetycznych opakowania. Produkty tej linii to owoc doświadczeń firmy w tworzeniu wysublimowanych produktów rybnych. Są tworzone z ryb, warzyw, przypraw i innych dodatków wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Linię cechuje bogaty wachlarz produktów – została podzielona na kilka kategorii. W ofercie klienci mogą znaleźć m.in.: polędwice z łososia, małże, anchovies, filety ze śledzia i makreli.
Cena: 5-20 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany