Łosoś pieczony na bożonarodzeniowym stole zamiast karpia? Poznaj świąteczne nowości od Fjørd Fiskursson!

pieczony łosośW tym roku Fjørd Fiskursson postanowił pomóc Polakom wyjść ze świątecznej monotonii rybnej. Marka wprowadziła na rynek Łososia Pieczonego, pachnącego Świętami Bożego Narodzenia, w dwóch wariantach smakowych: ze Śliwką oraz z Grzybami. Produkty są już dostępne w sklepach.

Nie tylko karp ma głos!

Choć przyjęło się, że na świątecznym stole stoi zazwyczaj karp, warto porzucić kulinarną rutynę i zaserwować gościom inny rodzaj ryb. Jeśli w okresie świątecznym obróbka i przygotowanie dań na wigilijny i świąteczny stół spędza Ci sen z powiek, a goście kręcą nosem na smak karpia, Fjørd Fiskursson poleca się ze Świąteczną Edycją Łososia Pieczonego w dwóch wariantach do wyboru:

  • Łosoś pieczony ze śliwką – połączenie delikatności mięsa ze słodyczą śliwki. Produkt doskonale smakuje zarówno na zimno, jak i po podgrzaniu, w towarzystwie ziemniaków i buraczków.
  • Łosoś pieczony z grzybami – łagodny smak łososia w połączeniu z aromatem leśnych grzybów z pewnością zainteresuje miłośników kulinariów, zwłaszcza tych świątecznych.

Rodzina i goście pokochają nowe ryby na świątecznym stole, bowiem Łososia Pieczonego Fjørd Fiskursson wyróżnia jakość premium, a co za tym idzie, doskonały smak. Produkty są całkowicie naturalne – nie zawierają konserwantów, fosforanów czy sztucznych barwników. Aromat łososi norweskich jest mocno podkreślony autorskimi marynatami. Ryby są solone ręcznie, a następnie wzbogacane o naturalne przyprawy i dodatki.

Świątecznego Łososia Pieczonego przygotujesz na ciepło w dwóch prostych krokach: wyjmij rybę z opakowania i podgrzej w mikrofalówce lub piekarniku, a następnie świąteczne danie uzupełnij o ulubione dodatki i.. voilà! Gotowe! Co więcej – ryba smakuje równie dobrze na zimno – jako przystawka. Efekt? Masz szybką, oszczędzającą czas i wysiłek, a także smaczną i zdrową alternatywę dla karpia na świątecznym stole. Warto też dodać, że produkty zapakowane są w prawdziwie świąteczne opakowania, dzięki którym bez problemu wypatrzysz je w lodówkach. Produkt jest dostępny w sieci sklepów Lidl.

Cena: 9.90 zł (100 g)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany