Mini rybka firmy Seko

seko

Mini Rybka to produkty dostępne w trzech różnych smakach: czosnek ze szczypiorkiem, cebulka oraz papryka chili. Filety śledzia atlantyckiego połączone z dodatkami i przyprawami zachwycą każdego. Mini Rybka idealnie sprawdzi się jako przekąska np. w pracy lub podróży.

Ważną i wyróżniającą cechą produktów Mini Rybka jest brak zastosowania do ich produkcji substancji konserwujących i słodzących.

Mini Rybka na przekąskę

Mini Rybka z czosnkiem i szczypiorkiem

Jest to nowy produkt SEKO, przygotowany z myślą o ludziach, którzy lubią rybne przekąski w pracy czy podróży. Mini Rybka to kawałki fileta ze śledzia atlantyckiego marynowane w oleju rzepakowym z dodatkiem czosnku i szczypiorku. Przekąska nie zawiera substancji konserwujących i słodzących.

Mini Rybka z cebulką

Jest to nowy produkt SEKO, przygotowany z myślą o ludziach, którzy lubią rybne przekąski w pracy czy podróży. Mini Rybka to kawałki fileta ze śledzia atlantyckiego marynowane w oleju rzepakowym z dodatkiem cebulki. Przekąska nie zawiera substancji konserwujących i słodzących.

Mini Rybka z papryką chili

Jest to nowy produkt SEKO, przygotowany z myślą o ludziach, którzy lubią rybne przekąski w pracy czy podróży. Mini Rybka to kawałki fileta ze śledzia atlantyckiego marynowane w oleju rzepakowym z dodatkiem papryki chili. Przekąska nie zawiera substancji konserwujących i słodzących.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany