Zdrowe przekąski

przekąski

Paluszki, chipsy, popcorn. Bez nich nie wyobrażamy sobie żadnej imprezy. Te produkty niestety nie wpływają korzystnie na nasze zdrowie. Zamieńmy je na zdrowsze.

Liofilizowana kukurydza i nie tylko!

Firma Celiko, przygotowała liofilizowaną kukurydzę! Do wyprodukowania 100 g produktu, zużyto 400 g świeżej kukurydzy.

Dzięki procesowi liofilizacji kukurydza jest słodka i chrupiąca, zarówno lekka ale i pożywna, bez konserwantów i barwników.Ważne jest, że dzięki liofilizacji zachowała się większość składników odżywczych, a jedno opakowanie produktu ma tylko… 57 kalorii!

Zaskakująca truskawka

Czy truskawki mogą być jeszcze bardziej truskawkowe? TAK! Osiągnęliśmy to dzięki liofilizacji, truskawki FRUPP są niesamowite. Oprócz walorów smakowych, truskawki to bogactwo witamin i właściwości oddziałujących na urodę.

INNE: Baton Frupp Apetyczna Malina

Złocisty ananas

Delikatny i chrupiący Ananas FRUPP – dzięki liofilizacji pozostawiliśmy to co wartościowe i smaczne. Lekkie i wygodne opakowanie świetnie nadają się jako przekąska w czasie  wycieczek i spacerów.

Pyszna borówka

Borówka – najmłodsza w rodzinie owocowych Fruppów, lecz nie mniej wartościowa od swojego starszego rodzeństwa. Mała słodka oraz chrupiąca borówka oprócz błonnika, witamin, przeciwu-tleniaczy zawiera coś jeszcze, dzięki czemu nasz wzrok stanie się ostrzejszy zwłaszcza w nocy – to antocjanozydy.

Cena: 4,99 zł (15 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany