Twaróg z ziołami z Czarnocina

twaróg z ziołami z czarnocinaNowy Twaróg z ziołami z Czarnocina jest wytwarzany tradycyjną, ręczną metodą ze świeżego, pasteryzowanego mleka. To połączenie swojskiego, polskiego twarogu ze smakiem i aromatem śródziemnomorskich ziół najwyższej jakości. Zawiera starannie wyselekcjonowaną mieszankę suszonych pomidorów, bazylii, oregano i nutkę czosnku, pozwalając rozkoszować się całą paletą doznań smakowych.

Struktura nowego Twarogu z ziołami pozwala go albo tradycyjnie pokroić, albo rozdrobnić czy pokruszyć. Wielbiciele rozsmarowywania farszu na naleśnikach mogą go wymieszać ze śmietanką albo jogurtem i używać w swój ulubiony sposób. Będzie świetnym składnikiem bazowym past twarogowych, farszu do pierogów czy ciasta. Wzbogaci smak sałatki albo surówki ze świeżych warzyw. Stać się może idealnym towarzyszem spotkań z przyjaciółmi, bo nadaje się do pokrojenia na deskę serów i leniwego smakowania.

Twaróg z ziołami z Czarnocina – dlaczego warto go wybrać

Twarogi są najbardziej znaną i cenioną grupą produktów spod szyldu Czarnocina. Swoją wyjątkową delikatność i smak zawdzięczają specjalnie dobranym żywym kulturom bakterii, wykorzystaniu świeżego mleka odbieranego od lokalnych rolników i ręcznej produkcji. Na każdym etapie są pod ścisłą kontrolą serowarów. Cały cykl ich wytwarzania nawiązuje do metod stosowanych przez nasze babcie.

Jedynie skala jest większa. Bezpośrednie zaangażowanie i nadzór człowieka nad każdym etapem produkcji sprawiają, że twarogi Czarnocin smakują wybornie. Zawiera w swoim składzie tylko 1% soli. Jest idealny na kanapkę, do sałatki, do farszu i nadzienia naleśników czy pierogów. Do kruszenia i posypywania potraw.

Cena: 24,50 zł (kostka ok. 300 g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany