Filety śledziowe DEGA

filety śledzioweFilety śledziowe z papryczką jalapeno oraz filety śledziowe z czosnkiem niedźwiedzim DEGA to nowa propozycja podania filetów śledziowych, które serwować możemy na wiele sposobów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i preferencje smakowe. Świetnie smakują w towarzyskie świeżego pieczywa, jako dodatek do sałatek, koreczków, czy szaszłyków.

Przyjęcie to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje kulinarne umiejętności na domowej imprezie. Firma DEGA przychodzi z pomocą i inspiracją na oryginalne, a przy tym łatwe w przygotowaniu przekąski karnawałowe z zastosowaniem własnych produktów – DEGA Filety śledziowe z papryczką jalapeno oraz Filety śledziowe z czosnkiem niedźwiedzim.

FILETY ŚLEDZIOWE Z PAPRYCZKĄ JALAPENO

To świetna alternatywa dla klasycznych śledzi w oleju. Papryczkę jalapeno zalicza się do grupy ‘’papryk chili”. Posiada ostry smak z lekko kwaskową nutą. Idealna propozycja dla osób, którym znudziło się dotychczasowe podanie śledzi.

FILETY ŚLEDZIOWE Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM

Od zwykłego różni się przede wszystkim sposobem występowania – charakteryzują go konwaliowate liście. Posiada również delikatniejszy aromat, niż czosnek zwykły. Co więcej posiada wiele prozdrowotnych właściwości korzystnych dla zdrowia. Filety śledziowe w oleju z czosnkiem niedźwiedzim to potrawa zdrowa o niepowtarzanym smaku.

Cena: 5,99 zł (350g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany