Woda lekko gazowana Żywiec Zdrój

żywiec zdrój

Zadbaj o odpowiedni poziom nawodnienia wybierając wodę lekko gazowaną. Dobry nawyk picia wody pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Za sprawą delikatnych bąbelków możesz rozkoszować się wodą codziennie i to bez wyrzutów sumienia, bo nie zawiera kalorii.

Woda z bąbelkami

Żywioł lekko gazowany od Żywiec Zdrój S.A. to połączenie wody źródlanej i delikatnych bąbelków. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pić zdrowo dbając
o odpowiedni poziom nawodnienia, a jednocześnie poszukują doznań smakowych. Lekkie bąbelki pozwalają ugasić pragnienie w wyjątkowy, poruszający zmysły sposób.

WIĘCEJ: Woda – przyjaciel od serca!

Produkt jest teraz dostępny w nowej odsłonie. Na etykietach butelek zagościły motywy roślinne, a zgrzewki wyróżniają się na półkach nie tylko delikatnym kwiatowym wzorem, ale także nową, matową strukturą. Woda lekko gazowana jest dostępna w butelkach o pojemności 1,5 L – idealnych na codzienne pragnienie.

W ofercie firmy Żywiec Zdrój S.A. znajdziemy nie tylko wodę lekko gazowaną, ale także wodę mocno gazowaną oraz warianty smakowe, będące połączeniem wody gazowanej z sokiem pomarańczowym lub cytrynowym, dzięki temu każdy z pewnością znajdzie swój ulubiony produkt.

Cena: ok. 1,99 zł.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany