Zbyszko – naturalna energia w nowoczesnej butelce

woda niegazowana

Veroni HYDRATION i Veroni ENERGY to dwie propozycje innowacyjnych produktów funkcjonalnych podanych w nowoczesnej i poręcznej butelce. Przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie i umysłowo oraz dbających o swoje zdrowie. Te nowe produkty wprowadza na polski rynek firma Zbyszko Company.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest utrzymanie odpowiedniego pH do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu – zbyt niskie pH wpływa na nasze złe samopoczucie, powoduje, że jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Niestety nasza codzienna dieta często obfituje w produkty kwasotwórcze i organizm musi stale walczyć o utrzymanie właściwego pH.  Jak temu zapobiec? W takich stanach często kilka łyków wody może pomóc. Jednak czy każda woda pomoże nam zbilansować nasze pH? Veroni HYDRATION na pewno, ponieważ jest wodą, która ma pH 7,4 czyli najbardziej zbliżone do pH krwi człowieka.

Veroni HYDRATION to woda ULTRA oczyszczona w procesie odwróconej osmozy tak, aby usunąć wszystkie zanieczyszczenia, a następnie wzbogacona o właściwe minerały i elektrolity, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Zastosowanie wyżej wymienionych procesów pozwoliło uzyskać wodę o pH 7,4. Taka woda zapewnia zdecydowanie lepsze nawodnienie organizmu, by pomóc osiągnąć ciału równowagę po wysiłku oraz uzyskać odpowiedni balans pH. Znajdź klucz do zdrowia i witalności dzięki Veroni HYDRATION.

INNE: Picie wody pomoże ci schudnąć

Drugą propozycją dla wszystkich, którzy potrzebują energii i nawodnienia jest Veroni ENERGY, napój niegazowany z dodatkiem naturalnej kofeiny, pozyskiwanej z ziaren kawy. Idealnie zbilansowane składniki pozwalają w zdrowy i naturalny sposób podnieść energię organizmu bez dodatku zbędnych kalorii. Veroni ENERGY to napój przygotowany dla osób aktywnych fizycznie i umysłowo, żyjących pełnią życia oraz ceniących zdrowie. Jedna butelka Veroni ENERGY dodaje odczuwalnego przypływu energii, porównywalnego z wypiciem jednej filiżanki kawy. Dzięki Veroni ENERGY zyskujemy energię z natury bez sztucznych dodatków, słodzików oraz konserwantów. Po prostu żyj w zgodzie z naturą i swoim ciałem.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany