Zadbaj o siebie NAŁ

nałęczowiankaPracujesz, ćwiczysz, realizujesz swoje pasje, spędzasz czas z rodziną i przyjaciółmi, a każdy dzień to nie lada wyzwanie dla Twojego organizmu? Potrzebujesz dodatkowego wsparcia, by nadążał on za intensywnym trybem życia? Zwróć uwagę na to, czy zapewniasz mu nie tylko odpowiednie nawodnienie, ale też czy dostarczasz mu odpowiedniej dawki mikro- i makroelementów.

Świadomość konsumentów, że regularne picie wody pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawodnienia niezbędny do odpowiedniego funkcjonowania organizmu, rośnie. Jednak intensywny tryb życia, wymagająca praca i wzmożony stres, z jakim w ostatnim czasie się mierzymy, sprawiły, że konsumenci poszukują produktów dających im w tym zakresie jeszcze dodatkowe wparcie. Z przeprowadzonych przez GFK badań wynika, że 64% Polaków uważa, że spożywanie większej ilości pokarmów z dodatkiem składników mineralnych to dobry sposób na zdrowszą dietę. Konsumenci zwracają coraz większą uwagę na swoje zdrowie, a Nielsen określił to zachowanie jak „proaktywne zakupy z myślą o zdrowiu”.

By odpowiadać na różnorodne potrzeby, NAŁ+ dostępne jest w trzech różnych wariantach. Oprócz naturalnej wody mineralnej Nałęczowianka (pochodzącej ze znanego ze swojego uzdrowiskowego klimatu Nałęczowa, położonego w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego), zawierają one dodatkową dawkę cennych składników mineralnych oraz delikatny owocowy smak:

  • NAŁ+ o smaku czarnej porzeczki zostało wzbogacone o cynk, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, a więc warto po niego sięgnąć, jeśli chcemy proaktywnie zadbać o swój organizm pod tym względem.
  • NAŁ+ o smaku jeżyny zawiera dodatkową dawkę potasu, pomagającego w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. To produkt, który sprawdzi się u osób aktywnych fizycznie.
  • NAŁ+ o smaku zielonego jabłka z dodatkiem magnezu, przyczyniającego się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. To propozycja dla osób, które dużo pracują, mają wiele planów i pragną wykorzystywać każdy dzień najlepiej, jak się da.

Funkcjonalne NAŁ+ nie zawierają barwników, konserwantów, cukru ani substancji słodzących. Są dostępne w butelkach PET o wygodnej i poręcznej pojemności 0,7 L, które nie tylko w 100% nadają się do recyklingu, ale są też wykonane w 50% z plastiku z recyklingu. Już wszystkie niegazowane formaty Nałęczowianki są dostępne także w opakowaniach wyprodukowanych w 50% z przetworzonego PET – marka jest pod tym względem pierwsza w Polsce.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany