Jurajska – Naturalna Woda Mineralna

woda

Woda to źródło życia, od niej wszystko się zaczęło. To ona odpowiada za procesy zachodzące w naszym organizmie, eliminuje ryzyko wystąpienia wielu dolegliwości, a nawet poprawia humor. Dlatego prawidłowe nawodnienie to klucz do zdrowia! Krystalicznie czysta, bogata w minerały i wyjątkowo smaczna – taka właśnie jest Jurajska!

Ugaś pragnienie wodą

Nie wiesz, jaką porcję wody wypijać? Pragnienie to świetny drogowskaz, który pomoże ci utrzymać odpowiedni poziom wody w organizmie. Eksperci zalecają wypijać minimum 2 – 3 litry płynów dziennie, a w tym, co najmniej 1,5 litra wody – przy średnio intensywnym trybie życia. Pamiętaj by pić małe ilości, ale częściej – zbyt duża dawka wody wypita naraz może przyczynić się do wypłukania z organizmu niezbędnych minerałów. Wyrabiaj dobre nawyki, zatroszcz się o prawidłowe nawodnienie i sięgnij po butelkę Jurajskiej każdego dnia.

Woda dla dobra nas wszystkich

Jurajska pozytywnie wpływa na zachowanie równowagi wodno-elektrolitycznej w organizmie. Ta naturalnie czysta woda należy do wód średniozmineralizowanych, dlatego rekomendowana jest do codziennego spożywania dla każdego. Wydobywana jest w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Filtrowana przez wapienne pokłady skalne, posiadająca minerały o zrównoważonym składzie – idealnie potrafi zadbać o twoje zdrowie. Dostępna w wersjach: niegazowanej, gazowanej i lekkogazowanej.

WIĘCEJ: Woda z dodatkami – zastrzyk energii na wiosnę

Jurajska Naturalna Woda Mineralna niegazowana
Jurajska Naturalna Woda Mineralna gazowana
Jurajska Naturalna Woda Mineralna lekko gazowana

Cena: 1,50 zł (1,5 l)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany