Ewa Chodakowska „Kalendarz 2017”

ewa-chodakowska

Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce może teraz towarzyszyć Ci każdego dnia. Ewa Chodakowska prezentuje „Kalendarz 2017”, który dzięki codziennym porcjom motywacji pomoże obrać cel i konsekwentnie go realizować.

„To będzie dobry rok!” – przekonuje na okładce swojego autorskiego „Kalendarza 2017” Ewa Chodakowska i robi wszystko, żeby faktycznie tak było. Na każdej karcie terminarza umieściła motywujące afirmacje, pozytywne myśli i wskazówki. Pomogą one odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę, by codziennie stawać się coraz lepszą wersją siebie oraz realizować marzenia. Kalendarz posłuży zarówno osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze ku zmianom, jak i tym, którzy osiągnęli już sukces. Ewa Chodakowska podkreśla, że każdy zasługuje na szczęście – trzeba mieć tylko odwagę, by o nie zawalczyć.

„Trenerka wszystkich Polek” namawia do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, przekonując, że zmieniają one całe życie na lepsze, a piękne ciało to tylko skutek uboczny. Wyjaśnia, że dzięki treningom nabieramy pewności siebie, świadomości i siły do pokonywania przeszkód. Ewa Chodakowska pomaga wprowadzić pozytywne zmiany krok po kroku, tak, by szybko się nie zniechęcić. Nie zapomina także o tak ważnych aspektach, jak poczucie własnej wartości, relacje międzyludzkie, miłość, samorealizacja, odpoczynek czy pomaganie innym. Na czytelników czekają również różne zadania, np. wykorzystanie przerwy w pracy na ruch, sporządzenie listy swoich dobrych cech czy codzienne uśmiechanie się do siebie w lustrze. Autorskie przemyślenia i porady Ewy Chodakowskiej mogą stanowić motywujące motto na dany dzień, dlatego warto sięgać po kalendarz każdego dnia i w chwilach zwątpienia.

INNE: Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie – Jolanta Kwaśniewska

„Kalendarz 2017” sprawdzi się jako klasyczny i praktyczny terminarz. Na każdej stronie znajduje się wiele miejsca na notatki, plany, wspomnienia, refleksje, postanowienia, cele czy postępy. Nie zabrakło także informacji o imieninach i najważniejszych świętach. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi można go zabierać ze sobą, zmieści się bowiem m.in. do damskiej torebki, natomiast twarda oprawa dodaje mu wytrzymałości.

Wydawnictwo: Edipresse Książki

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany