Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie – Jolanta Kwaśniewska

książka jolanty kwaśniewskiej

To książka nowatorska. Wskazówki dotyczące żywienia, jak i aktywności fizycznej zostały przygotowane z myślą o zmieniających się z wiekiem potrzebach i możliwościach organizmu. 

W rozdziale o zdrowym i niedrogim odżywaniu znajdziemy rady jak komponować posiłki, by były nie tylko smaczne, ale pomagały również zapobiegać i zwalczać dolegliwości zdrowotne. Czytelnikom pomoże w tym przygotowany przez dietetyczkę program żywieniowy.

Swoimi autorskimi przepisami podzielili się: Urszula Dudziak – jedna z najwybitniejszych współczesnych wokalistek, malarka i pisarka Hanna Bakuła,  modelka, właścicielka agencji PR Bogna Sworowska, najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni Ewa Wachowicz, modelka, dziennikarka i propagatorka zdrowego stylu życia Agnieszka Maciąg, piosenkarka Natalia Kukulska, aktorka Katarzyna Zielińska, szefowie kuchni – Tomasz Królikowski, Maciej Majewski i Witek Iwański oraz Jolanta Kwaśniewska. Co ważne w niektórych przepisach podany jest również orientacyjny koszt składników!

WIĘCEJ: „Klub 50+” Mariola Bojarska-Ferenc

Zdrowy styl życia to także regularny wysiłek fizyczny, który nie tylko pomoże w walce z nadwagą, ale sprawi, że zbudujemy i utrzymamy dobrą formę przez lata. Proponowane w książce ćwiczenia zostały opatrzone zdjęciem i dokładnym opisem. Można wykonywać je w domu bez specjalnego i kosztownego sprzętu. Na ilustrujących je fotografiach zobaczymy Erwinę Ryś-Ferens – panczenistkę, olimpijkę, medalistkę mistrzostw Europy i świata.

„Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!” pomoże seniorom wejść do świata zdrowego, aktywnego życia i pozostać w nim na długo.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany