Dieta kontra artretyzm. Innowacyjna metoda leczenia chorób stawów

artretyzmArtretyzm – czy można uniknąć artretyzmu? Czy da się zmniejszyć szkody wyrządzane przez tę poważną chorobę zwyrodnieniową, która corocznie wyniszcza miliony ludzi? Odpowiedź brzmi: tak!

Artretyzm – dieta najważniejsza

Profesor Marco Lanzetta, lekarz, który jako pierwszy na świecie wykonał przeszczep dłoni, prosto i zrozumiale wyjaśnia zadziwiający sekret: to nie leki ani inwazyjne leczenie, lecz pokarm jest najcenniejszym sprzymierzeńcem w walce z artretyzmem. Po latach badań naukowych profesor Lanzetta opracował innowacyjną metodę polegającą na zdrowym, zrównoważonym stylu życia oraz na doborze i łączeniu pokarmów o właściwościach przeciwzapalnych i leczniczych.

Podaje w swojej książce wiele przepisów kulinarnych ułatwiających zaplanowanie menu w taki sposób, aby jedzenie nie tylko leczyło, ale i zachęcało do przestrzegania diety. Proponowane przez niego proste rozwiązanie dietetyczne skierowane jest do wszystkich, którzy chcą mieć zdrowe stawy i zachować radość życia.

Odbiorcy:

– osoby cierpiące na artretyzm, chcące łagodzić jego objawy

– wszyscy, którzy chcą mieć zdrowe stawy i szukają skutecznego programu profilaktycznego

Dlaczego warto sięgnąć po tę publikację:

– została przygotowana przez wybitnego fachowca – warto zaufać jego wskazówkom

– w przystępny sposób tłumaczy przyczyny artretyzmu i przebieg choroby oraz wyjaśnia, w jaki sposób spożywane pokarmy mogą jej przeciwdziałać

– pokazuje, że dzięki odpowiedniemu odżywianiu nie jesteśmy zdani wyłącznie na leki, które mają wiele efektów ubocznych

– podaje gotowe przepisy, dzięki którym szybko można przygotować zdrowe zupy, drugie dania, przystawki, sałatki, przekąski oraz desery

Autor/Autorzy: Lanzetta Marco

Stron: 160

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 145×195 mm

Rok wydania: 2018

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany