PRZEWODNIKI PO ZDROWIU: super seria JEDNOŚĆ ZDROWIE

Zdrowie jest dla nas najważniejsze. Nic wiec dziwnego, że szukamy na ten temat sprawdzonych informacji. Źródłem jednych z nich są Przewodniki po zdrowiu wydawnictwa Jedność.

Według różnych badań aż trzy piąte internautów, przynajmniej raz szukało odpowiedzi na pytania dotyczące zdrowia swojego lub bliskich za pomocą Internetu. Więcej niż jedna trzecia, tą sama drogą, poszukiwała zagadnień związanych z dietą, odchudzaniem i zdrowym trybem życia. To tylko pozornie optymistyczne dane. Wyszukiwarka bowiem, nigdy nie zastąpi specjalisty, a wyniki zapytań zbyt często prowadzą na strony, tworzone przez osoby do tego nieprzygotowane, czy wpisy na forach, które zwyczajnie mijają się z prawdą. Łatwo zatem o pomyłkę a nawet katastrofalną w skutkach diagnozę.

Moda na zdrowie

Z drugiej strony szeroko rozumiana „moda” na zdrowy styl życia, świadomość potrzeb własnego organizmu a także skutków chorób cywilizacyjnych związanych ze schorzeniami układu krążenia, ruchu czy coraz bardziej powszechną otyłością, staje się przedmiotem dyskusji w wielu polskich domach. Od kilku lat wyraźny wzrost notuje rynek usług związanych z dietetyką czy branżą fitness.  Rośnie zainteresowanie ofertą np. trenerów personalnych przygotowujących indywidualnie diety czy ćwiczenia.

Przewodniki po zdrowiu

przewodniki po zdrowiuWychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu tą tematyką, Wydawnictwo Jedność we współpracy m.in. z największym niemieckim wydawnictwem poradnikowym Gräfe und Unzer z Monachium, przygotowało serię „Przewodniki po zdrowiu”. Powstała ona w oparciu o najlepsze doświadczenia, które pozwoliły z sukcesami podbić rynek poradników w Niemczech i Francji. W ten sposób do Polski trafiły tytuły, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem u naszych zachodnich sąsiadów. O ich jakości świadczy fakt, że sprzedawane są nie tylko w księgarniach i sklepach ze zdrową żywnością ale nawet (na co pozwala niemieckie prawo) w aptekach.

Czytelnicy znajdą w nich tysiące praktycznych porad przygotowywanych przez najlepszych specjalistów, opierających się na najnowszych wynikach badań, a także najświeższych ustaleniach naukowców działających w obszarze medycyny czy dietetyki. Każdy egzemplarz oznaczony jest specjalnym hologramem gwarancji jakości. Przykładamy bowiem dużą wagę do tego, by nasze poradniki były najpełniejszym kompendium wiedzy na dany temat oraz oferowały kompleksową pomoc. Niniejszym gwarantujemy, że wszystkie zaprezentowane wskazówki, ćwiczenia oraz fachowe porady zostały sprawdzone w praktyce, a nasi autorzy są doskonałymi ekspertami, których wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem.

Ważne problemy – przystępny język

moda na zdrowieNasze poradniki oprócz wartości merytorycznej cechują się także wysoką jakością wydania. Świetnie wyglądają w domowej bibliotece i mogą stać się oryginalnym i trafionym prezentem. Wyselekcjonowane treści uzupełnione zostały przez zdjęcia oraz rysunki pozwalające lepiej zrozumieć poruszane przez autorów zagadnienia. Co ważne, trudne medyczne pojęcia zostały opisane łatwym w odbiorze językiem, trafiającym do szerokiego grona odbiorców.

„Przewodniki po zdrowiu” są dobrą alternatywą dla pojawiających się w sieci, często słabych merytorycznie treści. Jednocześnie są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na fachowe poradniki z omawianego zakresu tematycznego. Nasi czytelnicy znajdą w nich odpowiedzi na pytania nie tylko związane z zagadnieniami odchudzania i zdrowego odżywania ale także działania hormonów, oczyszczaniem organizmu z toksyn, nadciśnieniem czy ziołolecznictwem. Poruszamy także tematy najnowszych rozwiązań w medycynie np. dotyczących tapingu czyli metody leczenia bóli mięśni i innych schorzeń za pomocą przyklejanych do ciała elastycznych taśm.

Warto zaufać doświadczeniu najlepszych wydawnictw i autorów, którzy mają świadomość, że za każdym medycznym problemem stoją konkretni odbiorcy. Wiemy, że liczą oni na jasną i skuteczną poradę. Gwarantujemy, że w przypadku prezentowanej serii nie zawiodą się i sięgną po kolejne pozycje. Na to wskazuje nasze doświadczenie, które zdobyliśmy w przypadku wydanych dotąd tytułów.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany