Te urodowe sztuczki zmienią twoje życie… na lepsze!

urodowe rady

Nigdy nie jest za późno, aby spróbować czegoś nowego. Zastosuj te porady a zobaczysz jak twoje życie ulegnie transformacji. To prawdziwe urodowe sztuczki.

Urodowe sztuczki: Jeśli użyjesz korektora i namalujesz trójkąt pod oczami z wierzchołkiem w kierunku policzków, uzyskasz efekt liftingu

urodowe rady

Jeśli chcesz uzyskać świeższe spojrzenie z efektem podnoszenia zmarszczek, musisz użyć korektora w inny sposób niż dotychczas. Dzięki temu cała twarz będzie wyglądała młodziej i bardziej świeża. Jednocześnie ukryjesz cienie.

Urodowe sztuczki: Cień do powiek w kolorze odcieniu włosów nałożony na linii włosów, spowoduje, że włosy będą wyglądały na grubsze

urodowe rady

Ta sztuczka jest fajna, jeśli masz cienkie włosy. Jest to szczególnie przydatne i skuteczne, jeśli planujesz zrobić sobie zdjęcie. Cień do powiek zakryje puste przestrzenie i nie trzeba będzie rozkładać włosów.

Urodowe sztuczki: Mocz paznokcie w zimnej wodzie z lodem, to lakier szybciej wyschnie

urodowe rady

Weź miskę i wypełnij ją kostkami lodu. Zalej zimną wodą. Umieść w niej swoje świeżo pomalowane paznokcie i moczy przez kilka minut.

Urodowe sztuczki: Zastosuj jaśniejszy odcień korektora do wewnętrznego kącika oka na środku górnej powieki

urodowe rady

Ta porada jest skuteczna, jeśli celem jest ukrycie wyników bezsennej nocy.

Urodowe sztuczki: Roztwór soli może doskonale odświeżyć tusz do rzęs

urodowe rady

Większość producentów twierdzi, że tusz do rzęs ma 3 miesiące gwarancji po otworzeniu, aby był jeszcze dobry. Jeśli zauważysz, że twój tusz do rzęs jest zbyt łuszczący się, możesz dodać trochę roztworu soli fizjologicznej. Kilka kropli tego roztworu na tyle poprawi produkt, że będziesz mogła go dalej używać.

Urodowe sztuczki: Zanim użyjesz zalotki, rozgrzej ją suszarką do włosów. Łatwiej podkręcisz rzęsy

urodowe rady

Wyższa temperatura ogrzeje zalotkę, co z kolei pozwoli łatwiej zawinąć rzęsy. Poza tym włoski będą dłużej się trzymać w zalotnym skręcie. Bądź ostrożna, aby nie oparzyć powieki. Zalotka nie może być zbyt gorąca.

źródło: www.wmnlife.com

Ocen: 0
2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany