Zniszczone włosy polubią kosmetyki Jantar z bursztynem

zniszczone włosyMamy zniszczone włosy gdy poddajemy je licznym zabiegom fryzjerskim, np. farbowaniu czy rozjaśnianiu. Potrzebują wtedy odpowiedniej pielęgnacji. Nowa linia marki Jantar, to preparaty z wyciągiem z bursztynu, które doskonale regenerują, odżywiają i wygładzają włosy farbowane.

Zniszczone włosy – specjalne kosmetyki

Najdoskonalsze rozwiązania, które zapewniają naszym włosom szczególne traktowanie – podpowiada sama natura. Nowe propozycje marki Jantar, słynącej z wykorzystywania najlepszych właściwości bursztynu, to kosmetyki stworzone z myślą o zaawansowanej pielęgnacji włosów zniszczonych. Silnie regenerująca Krio-maska zakwaszająca z wyciągiem bursztynu, jest szczególnie wskazana do stosowania po zabiegach fryzjerskich. Jej innowacyjna formuła o kwaśnym pH (preparat zawiera kwasy AHA) ma zbawienny wpływ na kosmyki – zamyka strukturę włosów, odżywia je i wygładza, nadając im wspaniały blask bez obciążenia. Wyciąg z bursztynu chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a ekstrakt z cytryny ożywia włosy i zapewnia im miękkość. Wśród składników aktywnych wymienić należy również olej kokosowy, który silnie regeneruje i dogłębnie nawilża włosy, zapobiegając ich puszeniu się. Krio-maska Jantar to skoncentrowane i skuteczne, a przy tym łagodne i naturalne wsparcie dla wszystkich zniszczonych włosów – niezależnie od ich koloru czy długości.

By włosy przez długi czas zachowały swój fryzjerski „look”, należy zapewnić im kompleksową pielęgnację. Dlatego też wraz z regularnym stosowaniem Krio-maski, warto sięgnąć również po specjalny Szampon peelingujący z wyciągiem z bursztynu i enzymami, którego unikalna formuła oparta na tradycjach zielarskich, łączy w sobie innowacyjne działanie peelingu enzymatycznego z dobroczynnymi składnikami aktywnymi – wyciągiem z bursztynu, papainą, kwasami AHA, mocznikiem i kompleksem kationowym. To właśnie te substancje zapewniają skuteczne oczyszczenie włosów i skóry głowy, wygładzają strukturę kosmyków, regenerują je i zwiększają ich ochronę przed czynnikami zewnętrznymi czy kosmetykami stylizacyjnymi.

Najnowsze kosmetyki marki Jantar warto stosować 1-2 razy w tygodniu, by zapewnić włosom optymalny poziom regeneracji i nawilżenia. Regularne stosowanie bursztynowego duetu sprawi, że włosy na nowo odzyskają świetlistość, intensywny kolor i miękkość, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego!

Krio-maska zakwaszająca włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi – cena: 10,50 zł (200 ml)

Szampon peelingujący – cena: 10,50 zł (330 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany