Arnika górska: linia kosmetyków Botanicals Fresh Care

arnika górskaArnika górska ma niesamowite właściwości. Doskonale więc sprawdzi się w  pielęgnacji włosów. Doda im moc i blask. Wprowadź do swojej pielęgnacji to, co najlepsze dla Ciebie i korzystne dla środowiska. Takie są właśnie kosmetyki z linii Botanicals Fresh Care Arnica.

Najnowsze technologie wykorzystane w Botanicals Fresh Care pozwalają zminimalizować ilość zanieczyszczeń i odpadów, które każdego dnia wpływają na kondycję naszej Planety. Zgodnie z ideą odnawialności nasze opakowania szamponów, odżywek i eliksirów zostały stworzone z materiału PET, który w 100% pochodzi z recyklingu i może być ponownie przetwarzany.

REGENERACYJNA MOC ARNIKI GÓRSKIEJ

Olejki i ekstrakty pozyskiwane w zrównoważony sposób, zamknięte w wegańskich formułach o udowodnionej skuteczności, łączą w sobie to, co w naturze i nauce najlepsze! W laboratoriach Botanicals Fresh Care powstała nowa gama produktów z myślą o potrzebach włosów zniszczonych i wymagających intensywnej regeneracji. Linia Botanicals Fresh Care Arnica świetnie sprawdzi się w przypadku włosów poddawanych częstym stylizacjom czy koloryzacjom. Jej formuła zawiera unikalny ekstrakt z kwiatu arniki górskiej, który pozyskiwany jest w zrównoważony sposób, uwzględniający naturalny cykl kwitnienia tej wyjątkowej rośliny.

Regenerujące właściwości arniki znane są od pokoleń, a jej dobroczynne działanie na skórze jest równie skuteczne na włóknach włosów. Formuły zostały tak skomponowane, aby regenerować zniszczone włosy i przywracać ich naturalne piękno każdego dnia. Codzienna pielęgnacja z arniką pozwala na poprawę kondycji na całej długości włosów, które z każdym dniem stają się jedwabiście miękkie i nie plączą się.

Botanicals Fresh Care Arnica od  L’Oréal Paris to sprawdzony sposób na zapewnienie swoim włosom naturalnego odżywienia i regeneracji. Przekonaj się o tym i wprowadź do swojego życia niezastąpioną moc roślin i botaniczny relaks, dzięki którym każdego dnia będziesz cieszyć się zregenerowanymi, odżywionymi włosami!

Botanicals Fresh Care Arnica regenerująca odżywka do włosów zniszczonych: 39,99 zł (200 ml.)

Botanicals Fresh Care Arnica regenerujący szampon do włosów zniszczonych: 39,99 zł (400 ml.)

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany