Kosmetyki do włosów – bursztyn pomoże włosom zniszczonym

kosmetyki do włosówKosmetyki do włosów Jantar Medica znane są z doskonałego działania. Te do włosów zniszczonych i wymagających regeneracji z wyciągiem z bursztynu dostępna wyłącznie w aptekach. Wysokie stężenie składników aktywnych oraz rezultaty działania potwierdzone w badaniach konsumenckich to gwarancja skuteczności od pierwszego zastosowania.

Linia Jantar Medica to seria do mycia i pielęgnacji oparta na unikalnych właściwościach bursztynu, zapewniająca intensywną pielęgnację nawet bardzo zniszczonych, osłabionych i matowych pasm.

Kosmetyki do włosów – akcja regeneracja!

Każde kosmyki powinny być pielęgnowane zgodnie z ich potrzebami, ale w przypadku tych zniszczonych nie ma miejsca na metodę prób i błędów. Należy postawić na kosmetyki do włosów, których formuły oparto na składnikach i substancjach o udowodnionym pozytywnym działaniu, jak biotyna, która współodpowiada za prawidłowe funkcjonowanie skóry, regeneruje włosy i zmniejsza ich wypadanie, keratyna, będąca głównym budulcem łodygi włosa, wzmacniająca spoiwo międzykomórkowe papaina, wygładzająca inulina, odżywiający aloes czy wzmacniające włosy witaminy A, E i F.

Linia Jantar Medica zawiera również jeden z najcenniejszych, naturalnych składników w kosmetologii – mowa oczywiście o bursztynie. Jest on bogatym źródłem mikroelementów i pierwiastków, dzięki czemu kosmetyki te doskonale nawilżają, wzmacniają, odżywiają i regenerują mocno zniszczone włosy. Będąc naturalnym filtrem UV, bursztyn chroni także przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Kosmetyki do włosów – linia Jantar Medica

Jantar Medica Szampon z wyciągiem z bursztynu jest wskazany w przypadku włosów zniszczonych, osłabionych i wymagających intensywnej regeneracji. Składniki aktywne w nim zawarte to bursztyn, biotyna, arginina, niacynamid i keratyna, dzięki czemu szampon odżywia, wzmacnia, pobudza wzrost, ogranicza wypadanie i odbudowuje strukturę̨ włosa. Cena: 12,00 zł (330 ml)

Jantar Medica Szampon enzymatyczny z wyciągiem z bursztynu i peelingiem papainowym sprawdzi się w przypadku włosów przetłuszczających się. Zawarte w nim bursztyn, papaina, cynk PCA, witamina PP i mocznik bezpiecznie i efektywnie (enzymatycznie) oczyszczają skórę głowy. Cena: 11,00 zł (330 ml)

Jantar Medica Mgiełka z wyciągiem z bursztynu dedykowana jest włosom bardzo zniszczonym, matowym i wymagającym regeneracji. Jej skład oparto na bursztynie, biotynie, argininie, niacynamidzie, proteinach i keratynie. Mgiełka nie obciąża i można ją stosować zarówno na mokre, jak i suche włosy. Cena: 9,00 zł (200 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany