Mgiełka do twarzy z krzemem organicznym i kwasem hialuronowym Silor+HA

mgiełka do twarzyMgiełka do twarzy to idealny kosmetyk dla skóry suchej, wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom. Tym bardziej, jeżeli kryje w sobie bogactwo odpowiednio spreparowanych składników mineralnych. Jak na przykład te zawarte w Mgiełce z krzemem organicznym i kwasem hialuronowym polskiej innowacyjno-rozwojowej marki Invex Remedies z linii Organic Silica.

Mgiełka do twarzy – właściwości

Mgiełka odświeża, odżywia, ujędrnia oraz wspomaga utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry, zapewniając ochronę przed nadmierną utratą wilgoci. Produkt działa kojąco, przyspiesza regenerację skóry ulegającej podrażnieniom m.in. po zabiegach dermatologicznych, ekspozycji na światło słoneczne i po oparzeniach.

Mgiełka polecana do pielęgnacji skóry suchej, a także trądzikowej oraz łuszczycowej. Łagodzi podrażnienia i uczucie ściągnięcia skóry, zapewniając jej natychmiastowe ukojenie. Kosmetyk ma lekką, nietłustą konsystencję ułatwiającą szybkie wchłanianie.

Mgiełka do twarzy – skład

Krzem organiczny i bor są podstawowymi składnikami aktywnymi linii Organic Silica o właściwościach regeneracyjnych, łagodzących i nawilżających. Minerały te odgrywają niezwykle ważną rolę w procesach odbudowy kolagenu i produkcji elastyny. Krzem jest budulcem tkanek miękkich, błon śluzowych. Odpowiada za elastyczność i młodość komórek. Substancje aktywne zawarte w linii Organic Silica wspomagają wiązanie wody w naskórku i usuwanie substancji toksycznych z komórek, stymulując ich odnowę.

Mgiełka do twarzy – sposób użycia

Rozpylamy na oczyszczoną skórę. Pozostawiamy do wchłonięcia. Można stosować bezpośrednio na makijaż. Mgiełkę można również stosować na włosy. Nie stosujemy u dzieci poniżej 3 roku życia. Można stosować jako preparat kojący po ekspozycji słonecznej. Zalecane jest codzienne stosowanie kosmetyku.

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany