Pielęgnacja zębów – antybakteryjna linia PerioPlus+

pielęgnacja zębówPielęgnacja zębów to nie tylko ich mycie. To również płyny do płukania jamy ustnej. Nowa seria marki Curaprox stworzona została z myślą o antybakteryjnej ochronie jamy ustnej. W linii znajdziemy cztery specjalistyczne płyny do płukania, żel oraz pastę do zębów.

Pielęgnacja zębów i ochrona antybakteryjna

PerioPlus+ pozwala pacjentom czerpać korzyści z zawartych w niej naturalnych składników pomagających walczyć z płytką nazębną i próchnicą oraz chroniących błonę śluzową i dziąsła. Jej sekretem jest kompleks Citrox® – naturalny składnik wyekstrahowany z gorzkich pomarańczy, który posiada silne właściwości przeciwbakteryjne, antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne. Wspomaga on działanie chlorheksydyny – drugiego składnika odpowiedzialnego za redukcję płytki nazębnej.

Co ważne, formuła płynów została tak opracowana, by zminimalizować ryzyko przebarwień, które mogą pojawiać się przy nadmiernym używaniu chlorheksydyny zarówno na zębach naturalnych, jak i uzupełnieniach protetycznych. Bezalkoholowy roztwór PerioPlus+ zawiera także PVP-VA (octan winylu), który tworzy warstwę ochronną na zębach, dziąsłach i błonie śluzowej, a w połączeniu z ksylitolem zapewnia aż 12-godzinną ochronę przed próchnicą. Zaletą linii jest również jej mocno odświeżający smak.

Pielęgnacja zębów – natychmiastowe działanie preparatów

Produkty z linii PerioPlus+ wykazują natychmiastowe działanie, a także doskonale sprawdzają się w przypadku długotrwałego stosowania. Idealnie zapobiegają gromadzeniu się płytki nazębnej przed i po zabiegach stomatologicznych. Wspomagają również leczenie przewlekłych stanów zapalnych jamy ustnej.

W skład linii wchodzą:

  • Płyn PerioPlus+ Forte – zawierający największe stężenie chlorheksydyny to idealny środek do krótkotrwałego użytkowania przed i po inwazyjnych zabiegach stomatologicznych.
  • Płyn PerioPlus+ Protect – dedykowany długotrwałemu stosowaniu w celu ochrony jamy ustnej przed szeroką gamą chorób, w tym zapaleniem dziąseł i przyzębia.
  • Płyn PerioPlus+  Regenerate – zapewnia intensywną pielęgnację po zabiegach chirurgicznych. Zawarty w płynie kwas hialuronowy wspiera skuteczną regenerację tkanek w jamie ustnej w celu poprawy rezultatów pooperacyjnych i przyspieszenia okresu gojenia.
  • PerioPlus+  Balance – dedykowany osobom, które wykazują zwiększone ryzyko występowania chorób jamy ustnej oraz osobom z ograniczoną sprawnością ruchową. Zalecany jest również dla osób w trakcie leczenia ortodontycznego.
  • PerioPlus+  Focus – specjalistyczny żel do precyzyjnej, punktowej aplikacji stworzony w celu zapewnienia intensywnej ochrony wybranych partii jamy ustnej.
  • PerioPlus+  Support – wolna od SLS pasta do zębów, chroniąca zęby i dziąsła przed chorobami jamy ustnej.

Cena płynów PerioPlus+ (200 ml): 36 zł

Cena żelu PerioPlus+ Focus (10 ml): 20 zł

Cena pasty PerioPlus+ Support (75 ml) : 32 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany