Balsam do ciała ze złotem monojonowym Au100

balsam do ciałaBalsam do ciała ze złotem monojowym Au100 z serii Golden Touch to produkt Invex Remedies. Zastosowane w nim złoto dzięki zaawansowanej technologii monojonowej dociera dokładnie tam, gdzie powinno. W serii znajdziemy również krem do twarzy, pod oczy, mgiełkę do twarzy i ciała oraz lawendowe mydło.

Złoto od wieków uważane jest za najcenniejszy z kruszców. Jego wartość wzrosła w dwójnasób, kiedy właściwości złocistego minerału odkryła współczesna kosmetologia. Okazało się bowiem, że dobroczynnie działa nie tylko na naszą kieszeń, ale również na skórę.

Balsam do ciała – super działanie

Wydajny balsam do ciała na dzień o doskonałych właściwościach odżywiających, nawilżających, regenerujących i rewitalizujących dla skóry suchej i mieszanej. Oparty na innowacyjnej technologii monojonowej zwiększającej przenikalność substancji aktywnej przez skórę. Idealnie nadaje się do skóry podrażnionej, łagodząc nieprzyjemne odczucie wywołane jej przesuszeniem lub opalaniem.

Zawarte w nim krzem organiczny oraz złoto monojonowe uczestniczą w syntezie kolagenu i elastyny. Olej arganowy wygładza, nawilża i wzmacnia naskórek. Witamina B3 łagodzi stany zapalne skóry oraz niweluje jej szorstkość. Witamina B5 działa łagodząco, aktywując podziały komórkowe naskórka. Zapewnia skórze jędrność i elastyczność.

Unikalny skład balsamu pozwala na jego użycie bezpośrednio przed założeniem odzieży, nie powodując nieprzyjemnego efektu lepienia się.

Cena: 59 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany