Sucha skóra – pomoże masło do ciała Dermedic Hydrain3 HIALURO

sucha skóraSucha skóra swędzi, łuszczy się. Jest też bardzo szorstka. Wymaga więc specjalnej pielęgnacji i specjalnych kosmetyków. Z taką sucha skórą doskonale poradzi sobie masło do ciała Hydrain3 Hialuro. Można nim również pielęgnować miejsca szczególnie narażone na przesuszenie, jak kolana czy stopy.

Sucha skóra – masło to ulga dla takiej skóry

Nowe Masło ultranawilżające do ciała Dermedic Hydrain3 HIALURO z kompleksem AQUALARETM to prawdziwa ulga dla suchej skóry, bardzo suchej i odwodnionej. Efekt nawodnienia skóry tak spektakularny jak nigdy wcześniej? Dermedic wprowadził bowiem w serii Hydrain3 Hialuro innowacyjny kompleks Aqualare z czterema postaciami kwasu hialuronowego. Pierwszym produktem z tej serii jest Masło ultranawadniające do ciała. Trafi ono na rynek apteczny już w marcu 2021 roku.

Sucha skóra – składniki masła do ciała

Masło jest produktem o podwójnym działaniu. Z jednej strony dzięki obecności składników zapewniających ultraodżywienie (Olej kokosowy, Masło shea, Masło kakaowe, Olej migdałowy) uszczelnia i odbudowuje barierę ochronną skóry, czyli działa okluzyjnie. Ale także, co najważniejsze, działa higroskopijnie – ultranawilża, zatrzymuje wodę w naskórku i dostarcza niezbędnego nawilżenia do głębszych warstw skóry całego ciała. Zapewnia natychmiastową ulgę suchej skórze i redukuje odczucie ściągnięcia.

Wyjątkową moc ultranawilżenia zawdzięcza innowacyjnemu Kompleksowi AqualareTM, na który składają się:

  • 4 postacie kwasu hialuronowego
  • woda termalna
  • glikozaminoglikany
  • trehaloza

Cena: 56,30 zł (225 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany