Łagodzący balsam do ciała NIVEA

łagodzący balsam do ciałaŁagodzący balsam do ciała z odżywczą mocą aloesu o niezwykle kojących właściwościach to nowa propozycja NIVEA. Po wakacjach skóra bardzo często wymaga intensywnej regeneracji. Palące słońce, słona woda sprawiają, że staje się podrażniona i sucha. Balsam ten przyniesie jej ukojenie.

Łagodzący balsam do ciała z aloesem

Egipcjanie nazywali go „rośliną nieśmiertelności”, a jego działanie jest zadziwiające. Aloes to jeden z najważniejszych składników, których należy szukać w łagodzących produktach do pielęgnacji skóry. Aloes, dzięki wysokiemu stężeniu przeciwutleniaczy, takich jak beta-karoten, witaminy C i E, poprawia naturalną jędrność skóry i sprawia,że zachowuje ona długo zdrowy wygląd.

Bogate właściwości aloesu zastosowano w Łagodzącym balsamie do ciała NIVEA. Nowość to połączenie aloesu z głęboko nawilżającym serum NIVEA, które błyskawicznie się wchłania. Balsam nadaje skórze zdrowy wygląd intensywnie ją nawilża przez 48h, natychmiastowo się wchłania zapewniając skórze odświeżenie, ukojenie oraz przyjemny zapach.

Cena: 24,99 zł (200 ml)

Ocen: 7
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany