Sucha skóra potrzebuje pielęgnacji kosmetykami Neutrogena

sucha skóraSucha skóra szczególnie teraz zima daje sie każdemu we znaki. I nie tylko dotyczy to ciała, ale i rąk czy ust. Odpowiednia pielęgnacja to klucz do tego, by poczuć się dobrze. Z kosmetykami NEUTROGENA® Formuła Norweska® wystarczy tylko kilka chwil każdego dnia, by nawet najbardziej sucha skóra odzyskała miękkość. I nowu stała się powodem do zadowolenia i pozytywnie wpłynęła na samopoczucie.

Sucha skóra – odpowiednia pielęgnacja

Troska o skórę ma bezpośredni wpływ na nasze codzienne życie – czując się dobrze we własnej skórze, czujemy się dobrze ze sobą. Tymczasem uczucie ściągnięcia czy brak elastyczności skóry sprawiają, że trudno skupić się na pozytywnych i przyjemnych aspektach życia. Dyskomfort fizyczny który powoduje sucha skóra przekłada się na stan emocjonalny, w ten sposób obniżając jakość życia. Sytuację tę może pomóc zmienić prawidłowo dobrana pielęgnacja: szybka – by każdy znalazł na nią czas, przyjemna – by każdy chciał znaleźć na nią czas i skuteczna – by znaleziony czas okazał się perfekcyjnie wykorzystany. Ekspertem od problemów z suchością skóry jest bez wątpienia seria produktów NEUTROGENA® Formuła Norweska® dedykowana skórze ciała, dłoni i ust.

Sucha skóra nie bez powodu

Istnieje co najmniej kilkanaście głównych przyczyn, przez które skóra staje się szorstka i spierzchnięta. Można je podzielić na wewnętrzne, jak ogólny stan zdrowia, dieta czy poziom stresu oraz zewnętrzne, do których zaliczamy m. in. częste mycie skóry oraz stosowanie nieodpowiednich preparatów myjących, przebywanie w zanieczyszczonym środowisku, niekorzystne warunki meteorologiczne, jak – zwłaszcza o tej porze roku – mróz, wiatr i skrajne różnice temperatur. Gdy warstwa rogowa naskórka ulegnie uszkodzeniu i nie jest w stanie funkcjonować niczym skuteczna bariera, dochodzi do nadmiernej utraty wody. A odwodniona skóra staje się ściągnięta, mało elastyczna, łuszczy się, pęka i swędzi.

Sucha skóra – Linia NEUTROGENA® Formuła Norweska®

Obecnie Linia NEUTROGENA® Formuła Norweska® to seria kremów do rąk i balsamów idealnie odpowiadających na potrzeby skóry przesuszonej, wrażliwej, wymagającej regeneracji i uelastycznienia. Co ważne, wszystkie produkty maja nietłustą konsystencję, szybko się wchłaniają i pozwalają ubrać bezpośrednio po aplikacji. Wsparte wiedzą i doświadczeniem dermatologów zapewniają skórze skuteczną regenerację i głębokie nawilżenie. Już po pierwszej aplikacji staje się ona odżywiona, miękka i przyjemna w dotyku.

Sucha skóra – krem do rąk, balsam do ciała i balsam do ust

Pielęgnacja ciała:

 • Neutrogena® Formuła Norweska® Głęboko Nawilżająca Emulsja Do Ciała, Skóra Sucha
 • Neutrogena® Formuła Norweska® Głęboko Nawilżająca Kremowa Emulsja Do Ciała Wzbogacona Olejkiem Sezamowym
 • Neutrogena® Formuła Norweska® Głęboko Nawilżająca Emulsja Do Ciała, Skóra Wrażliwa
 • Neutrogena® Formuła Norweska® Intensywnie Regenerująca Emulsja Do Ciała
 • Neutrogena® Formuła Norweska® Ujędrniający Balsam, Skóra Sucha

Cena: ok. 24,99 zł (400 ml)

Pielęgnacja dłoni:

 • Neutrogena® Formuła Norweska® Fast Absorbing, Szybko Wchłaniający Się Krem Do Rąk
 • Neutrogena® Formuła Norweska Visibly Renew Krem Do Rąk SPF 20
 • Neutrogena® Formuła Norweska® Hand&Nail Krem Do Rąk i Paznokci
 • Neutrogena® Formuła Norweska® Skoncentrowany Krem Do Rąk
 • Neutrogena® Formuła Norweska® Skoncentrowany Krem Do rąk, Bezzapachowy

Cena: ok. 12,99 zł (75 ml)

Pielęgnacja ust:

 • Neutrogena® Formuła Norweska® Ochronny Sztyft Do Ust Spf 4
 • Neutrogena® Formuła Norweska® Ochronny Sztyft Do Ust Spf 20
 • Neutrogena® Formuła Norweska® Intensywnie Regenerujący Balsam Do Ust

Cena: ok. 10,99 zł (15 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany