Naturalny płyn do czyszczenia grilla ONLY ECO

naturalny płyn do czyszczenia grillaNaturalny płyn do czyszczenia grilla wyczyści nie tylko przypalone elementy. Skutecznie usunie wszelkie zabrudzenia. Piękna pogoda za oknem, spotkania w gronie najbliższych i pyszne jedzenie – sezon letni pozwala na bardzo przyjemne spędzanie wolnego czasu przy aromatycznych potrawach prosto z grilla. Teraz z płynem ONLY ECO łatwo będzie go wyczyścić.

Przede wszystkim grill powinien być czyszczony regularnie, aby nie kumulowały się na nim resztki przypalonego tłuszczu, jedzenia czy pozostałości popiołu, które mogą zepsuć smak naszych potraw i mieć dla nas zdrowotne konsekwencje. Najlepiej wybrać do tego skuteczny środek czyszczący, który pomoże nam w łatwy sposób pozbyć się zabrudzeń.

Naturalny płyn do czyszczenia grilla – działanie

Naturalny płyn do trudnych zbrudzeń ONLY ECO pozwala szybko i efektywnie wyczyścić każdy element grilla, rozpuszczając brud, przypalone resztki i tłuszcz bez uciążliwego szorowania. Formuła płynu oparta jest na naturalnej, wytwarzanej przez mikroorganizmy biosufraktynie z rzepaku, która ma właściwości czyszczące i antyseptyczne. Gliceryna nabłyszcza, chroni i pomaga zapobiegać ponownemu zabrudzeniu.

Olejek ze skórki cytryny jest szczególnie skuteczny przy usuwaniu zabrudzeń organicznych jak i mineralnych. Ekstrakt z grejpfruta posiada silne właściwości czyszczące i antyseptyczne. Dokładnie spryskaj czyszczoną powierzchnię, pozostaw na 2- 3 minuty, umyj za pomocą gąbki lub szmatki i spłucz czystą wodą. Ciesz się przyjemnym i bezpiecznym grillowaniem bez konieczności szorowania!

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany