Naturalne żele pod prysznic Nivea Fresh Blends

naturalne żele pod prysznic niveaNaturalne żele pod prysznic NIVEA FRESH BLENDS to połączenie naturalnych soków owocowych z mlekiem roślinnym. Dzięki formule składającej się w 90 proc z naturalnych składników, nowości zawierają niezwykle cenne olejki i ekstrakty roślinne o pielęgnujących właściwościach. Ponadto są całkowicie wegańskie i… w 98% biodegradowalne!

Naturalne żele pod prysznic NIVEA – nowa formuła

Trzy nowe soczyste żele pod prysznic NIVEA FRESH BLENDS zapewniają doskonałe oczyszczenie skóry, łagodną pielęgnację, owocowe zapachy oraz zrównoważone podejście i minimalny wpływ na środowisko. Nowa formuła żeli pod prysznic jest połączeniem naturalnych soków owocowych – moreli, mango, arbuza, malin i borówek – z dodatkiem mleka roślinnego – kokosowego, ryżowego lub migdałowego. Wszystkie trzy zapewnią cudownie miękką, czystą i zadbaną skórę przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnego pH dla prawidłowej równowagi jej mikrobiomu.

Naturalne żele pod prysznic NIVEA – które wybrać

Piękną i nawilżoną skórę zapewni wariant różowy z dodatkiem malin, borówek i mleka migdałowego. Dla odświeżonej i zdrowej skóry najlepiej sprawdzi się wersja zielona z arbuzem, miętą i mlekiem kokosowym, z kolei jędrną i miękką skórę zapewni wariant żółty z morelą, mango oraz mlekiem ryżowym.

Formuła nowych żeli NIVEA FRESH BLENDS jest całkowicie wegańska, w 98% biodegradowalna i w 90% składa się z naturalnie pozyskiwanych składników. Ponadto, butelki zostały wykonane w 100% z tworzyw pochodzących z recyklingu. NIVEA FRESH BLENDS to doskonałe oczyszczenie skóry, łagodna pielęgnacja, delikatne zapachy oraz zrównoważone podejście i minimalny wpływ na środowisko. Cena: 15 zł (300 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany